Osób online 1447

Smutek Jordana po meczu

Reprezentacja Anglii U-21 przegrała dzisiaj z młodymi piłkarzami z Czech 1-2, co oznacza, że Synowie Albionu, w tym Jordan Henderson, zakończyli swoją przygodę w Mistrzostwach Europy.

Po zremisowaniu dwóch pierwszych spotkań, Anglicy musieli pokonać Czechów, żeby myśleć o grze w półfinale rozgrywek odbywających się w Danii.

Wszystko wskazywało na to, że podopieczni Pearce'a zrealizują swój cel, gdy 14 minut przed końcem meczu Danny Welbeck pokonał bramkarza rywali.

Czesi nie zrezygnowali z walki do końca - w 89. minucie wyrównał Jan Chramosta, a w doliczonym czasie gry Anglicy zostali dobici przez Tomasa Pekharta.

Henderson rozegrał 64. minuty na Viborg Stadium, po czym został zmieniony przez Henriego Lansbury'ego.