Osób online 1398

Pepe ze srebrnym medalem

Pepe Reina nie sięgnął z reprezentacją Hiszpanii po brakujące w ich kolekcji trofeum za Puchar Konfederacji. W finale gracze z Półwyspu Iberyjskiego przegrali 0:3 z gospodarzami, Brazylią.

Bramkarz Liverpoolu oglądał z ławki rezerwowych niemoc kolegów, którzy nie potrafili przeciwstawić się świetnie dysponowanym Canarinhos. Była to pierwsza porażka Hiszpanów od 29 spotkań.

Jako pierwszy na listę strzelców wpisał się Fred, a tuż przed przerwą prowadzenie podwyższył Neymar. W 48. minucie Fred wzbogacił swój dorobek bramkowy, a bezsilni Hiszpanie zostali dobici również przez niewykorzystany rzut karny Sergio Ramosa oraz czerwoną kartkę Gerarda Piqué.