Osób online 1508

Wieści z wypożyczeń

Kilku wypożyczonych z Liverpoolu zawodników w miniony weekend rozgrywało swoje spotkanie na najrozmaitszych szczeblach.

Rhys Williams i Tyler Morton reprezentowali barwy Blackpool i Blackburn Rovers na poziomie the Championship. Stoper wystąpił w pierwszej połowie meczu Mandarynek na z Bristol City (3:3). Z kolei Morton odhaczył pełen występ, ale Wędrowcy przegrali 0:1 ze Stoke.

Leighton Clarkson kontynuuje swój mocny start w drużynie Aberdeen. Piłkarz rozpoczął w wyjściowym składzie spotkanie z Livingston, zakończone efektownym zwycięstwem 5:0 w szkockiej Premiership.

W austriackiej Bundeslidze Billy Koumetio i jego Austria Wiedeń zanotowali remis 3:3 z Austrią Klagenfurt.

W League One pełne 90 minut rozegrał Conor Bradley, jednak Bolton poległ w pojedynku z Plymouth Argyle 0:2.

Adam Lewis wystąpił dla Newport County w League Two. Jego drużyna efektownie zwyciężyła w starciu z Harrogate Town 4:0.

James Balagizi zaliczył asystę w barwach Crawley Town, dzięki czemu jego zespół zremisował 1:1 z Rochdale.

Vitezslav Jaros stał między słupkami bramki Stockport County w spotkaniu ze Swindon Town (1:1).

Marcelo Pitaluga zachował czyste konto w barwach Macclesfield FC, które pokonało 1:0  City of Liverpool.