Osób online 1318

Tottenham Hotspur 2:1 Liverpool

Podopieczni Rafaela Beniteza, Liverpool FC doznali porażki w pierwszym spotkaniu nowego sezonu Premier League z Tottenhamem Hotspur 1:2 na White Hart Lane. Po przegranej pierwszej połowie 'The Reds' bardzo szybko doprowadzili do wyrównania po golu Stevena Gerrarda z rzutu karnego w 56 minucie.

Radość piłkarzy z Anfield Road nie trwała jednak długo, bo trzy minuty później gospodarze po raz drugi w dniu dzisiejszym wyszli na prowadzenie za sprawą Bassong'a i nie oddali tego prowadzenia już do końca spotkania.

Nie tak wyobrażaliśmy sobie początek nowego sezonu. Oby nasi zawodnicy szybko się podnieśli po tym zimnym prysznicu i zdobyli komplet punktów w kolejnym ligowym meczu ze Stoke City, który odbędzie się 19 sierpnia na Anfield.