31.03.2024
15:00

Osób online 1128

Rozczarowujący rezultat na Fenway

Po bezbarwnych 90 minutach spotkania w Bostonie liverpoolczycy przegrali z AS Romą 0:1 po golu w ostatniej minucie regulaminowego czasu gry. Piłka trafiła do siatki po zamieszaniu w polu karnym the Reds, kiedy odbiwszy się uprzednio od nogi Aggera i Robinsona, pokonała Brada Jonesa.

Brendan Rodgers dokonał podczas meczu ośmiu zmian. W miejsce Boriniego, Jose Enrique, Coatesa, Lamberta, Kelly'ego, Ibe’a, Coutinho oraz Allena pojawili się kolejno: Can, Robinson, Agger, Peterson, Coady, Suso, Phillips, a także Henderson. Warto nadmienić, iż włoski napastnik został zdjęty z boiska już w siódmej minucie meczu z uwagi na uraz barku spowodowany przez niefortunny kontakt z rywalem.