31.03.2024
15:00

Osób online 998

Do przerwy 1:1

Liverpool remisuje do przerwy z Arsenalem 1:1. Gospodarze byli w pierwszych 45 minutach stroną dominującą, jednak mieli problemy z zamienieniem tej przewagi w zdobycz bramkową. W końcu tuż przed przerwą niemoc przełamał Coutinho, lecz radość nie trwała długo, bo już chwilę później po błędzie Škrtela wyrównał Debuchy.

Komentarze (14)

prosper 21.12.2014 17:57 #
Jeśli tego nie wygramy to będzie to frajerstwo roku. Radek Majdan IN.
Szpilu97 21.12.2014 17:57 #
Ajjj, Migniolet by wyszedł z tej lini i sparował tą piłkę. :(
Jaquar 21.12.2014 17:57 #
W tym składzie roznieślibyśmy Basel i zapewnili awans w pierwsze 45 min.
Bartek97sz 21.12.2014 17:58 #
dawać mignioleta
Kavadro 21.12.2014 17:58 #
Dawać Lovrena na bramkę, kurwa
ricochet 21.12.2014 17:59 #
Po golu Coutinho miałem napisać w przerwie meczu, że w drugiej połowie musimy się pilnować, żeby nie powtórzyć wtopy ze stycznia 2013, kiedy też prowadziliśmy z Arsenalem i ostatecznie roztrwoniliśmy przewagę w głupi. Niestety nie zdążyłem.
Dramedy 21.12.2014 17:59 #
dobrze gramy, tylko ten bramkarz kurde....
Bozno1892 21.12.2014 17:59 #
Ja pierdole,czy wy też wiedzieliście że jebną tego gola przed przerwą?
żelipapą 21.12.2014 18:00 #
hue hue hue masz swojego Jonesa panie Rodgers :D swoją drogą strasznie zmarnowany ten nasz trener xD
kulsky 21.12.2014 18:01 #
Strona znowu nie domaga. Na bramce ręcznik to co sie dziwic, dwie swiece na 10 metrow byly, a on nawet nie raczyl wyjsc z bramki.
Lfciorek 21.12.2014 18:02 #
Dobry mecz, gdybyśmy mieli normalnego snajpera to byłoby 3/4:0 do przerwy.

Ale spokojnie, Lolvren wyzdrowieje i wróci stara dobra Rodgersówka.
redhuman 21.12.2014 18:02 #
Pier**lona mignoletszczyzna, Jones też jak kołek wyrasta z tej linii i znowu przez bramkarza jest jak jest. Ale gra jest okej, nie dać się Arsenalowi obudzić, bramka jak najszybciej!
ADamsson 21.12.2014 18:03 #
Chyba pierwszy raz w życiu nie cieszyłem się z bramki naszego zespołu. Świadomość tego, że po ewentualnym zwycięstwie pozycja Rodgersa w klubie ulegnie umocnieniu bierze u mnie górę nad dobrymi wynikami drużyny. Fakt, gramy nieźle ale tylo do 16 metra przed polem karnym Arsenalu. Wybór bramkarza na dzisiejszy mecz to pokaz bezczelnej upartości oraz wielkiego ego Rodgersa.
xabi14 21.12.2014 19:02 #