31.03.2024
15:00

Osób online 845

Horror i zwycięstwo Liverpoolu!

Niezłą huśtawkę nastrojów zafundowali swoim kibicom dziś piłkarze Liverpoolu, w meczu który ostatecznie zakończyliśmy zwycięstwem 5:4! Łupem bramkowym podzielili się Roberto Firmino (2), Jordan Henderson, a także James Milner i Adam Lallana.

Kolejny mecz ekipa Kloppa rozegra we wtorek na Anfield w Pucharze Ligi ze Stoke.

RK23 23.01.2016 15:39 #
Cała obrona zagrała do dupy, ale był Adam Lallana!
liverbull 23.01.2016 15:39 #
Brawo detminacja na koniec +100
paranormalnY 23.01.2016 15:39 #
Liverpool robił wszystko aby tego meczu nie wygrać, na szczęście konkurencja okazała się silniejsza.
krzych144 23.01.2016 15:39 #
MATKA DZWOŃ PO KARETKĘ, A ZARAZ MECZ POLAKÓW...
voyteq94 23.01.2016 15:39 #
a w przerwie pisalem ...Trzeba wierzyc ...a wiekszosc Ich juz skreslila - jestesmy Kibicamy LFC a nie ich hejterami !! YNWA
19SG90 23.01.2016 15:39 #
Spokojne 3pkty i lecimy dalej:) hehe no coz... ZWYCIEZCOW SIE NIE SADZI:) YNWA
COOLturka71 23.01.2016 15:40 #
Brawo! Radość zawodników po meczu i oddawanie koszulek dla kibiców to mistrzostwo!
RedWizard 23.01.2016 15:40 #
Jakby ktoś moje reakcje przed lapkiem zobaczył z ostatnich 5 min... to z zakładu dla obłakanych do końca życia bym nie wyszedł.
damiand 23.01.2016 15:41 #
Lallana wszedł z ławki, zaliczył asystę, strzelił gola dającego zwycięstwo... no i chyba rozjebał okulary Kloppowi ;D
Xabi 23.01.2016 15:41 #
" Helena mam zawał ! "
sijdn 23.01.2016 15:42 #
TO CO PANOWIE? ZAGRAMY TAK JAK W MECZU Z QPR NA LOFTUS ROAD W POPRZEDNIM SEZONIE?

NIE MA PROBLEMU!
Larry 23.01.2016 15:42 #
JURGEN WODZU COŚ PIĘKNEGO. IDEALNA ZMIANA LALLANY.
silver7 23.01.2016 15:43 #
Gratulacje za powrót z dalekiej podróży. Obrona i bramkarz nadal dno dna,ale przynajmniej ofensywa działa.
bartlfc 23.01.2016 15:43 #
A Klopp się kłócil że aż 5 minut doliczyl.uff
Alexandre 23.01.2016 15:43 #
Piękny mecz i w końcu chłopaki pokazali jaja. Natomiast obrona to taka kicha że głowa mała.
mrocznystefan 23.01.2016 15:45 #
Nowa promocja w sklepie Liverpool FC. Do szalików dajemy gratis walerian forte, persen forte i tlen. Wskazane do zastosowania tuż przed meczem.
Lee 23.01.2016 15:45 #
Steven Caulker TO JEST KURVA TALIZMAN !

BRAWO CHŁOPAKI ZA WALKE !!
reddsPL 23.01.2016 15:46 #
Przez te gole, te gole strzelone oszaaalałeeem!! Ku*wa tak ma być!!
LIVERPOOL FC <3!!!!
RedCub 23.01.2016 15:48 #
Kto nie oglądał niech żałuje <3
Brawo chłopaki Brawo Jurgen Brawo Lallana i brawo kibice
AdasLFC7 23.01.2016 15:48 #
po pierwszej połowie hejt za hejtem a teraz wszyscy są bogami ludzie nie ogarniam was :D
mayro78 23.01.2016 15:48 #
Steven powinien grac. To co zrobił przy bramce było kluczowe. Shako niech się pakuje.
saintlfc 23.01.2016 15:49 #
Firmino będzie drugim Suarezem mówię wam to!
BobMarleyLFC 23.01.2016 15:50 #
@Kompis - Tak i póki co zdania nie zmienię, przez jeden wygrany mecz. Także synu, możesz darować sobie takie komentarze;)
rasputin 23.01.2016 15:50 #
Czym tu się zachwycać? Zespół męczy się ze spadkowiczem, traci 4 bramki (!), wygrywa ten mecz tylko dzięki szczęściu. Banda pozorantów.
woocash 23.01.2016 15:50 #
Jak dla mnie to wcale nie był piękny mecz, kopanina jak na boisku w gimnazjum, graliśmy jak jakiś West Brom i tylko dlatego, że graliśmy z Norwich to wygraliśmy. Nie wiem ile meczów skończonych 4:5 widziałem ale ten był na pewno najgorszy.
deus14 23.01.2016 15:51 #
Super - wygraliśmy po dreszczowcu z Norwich, pokonaliśmy Exter w dwumeczu, przegraliśmy z Utd. tylko jedną bramką, przedłużyliśmy kontrakt z zawodnikiem który się nie sprawdził i to aż o 5 lat!! HUUUUrraaa... Zaraz się posram ze szczęścia!!! Liverpool to wielki klub. Co prawda średnio gra, ale jest wielki... Jak Benteke...
Campoo 23.01.2016 15:51 #
Co tu się dzieje wąski? :o
lfcarty 23.01.2016 15:52 #
Suarez jak oglądał to płakał!!!Brawo THE REDS!!!
Bramkarz niestety nie pomaga:/
redhuman 23.01.2016 15:52 #
K*rwa! Taaak! K*urwa! Taaaak! K*urwa! Taaak! Stado baranów! Pokazali jaja! Antagonizmy? Nie, po prostu dziś zagrało stado baranów, które jednak pokazało jaja. Cholernie emocjonujące spotkanie, zwłaszcza końcówka, pełne sprzecznych emocji. Zagraliśmy w obronie skandalicznie ch*jowo, ale tak źle, że to się w pale nie mieści. O tym epopeje można pisać, jak mocno to spieprzyliśmy. Ale strzeliliśmy ostatecznie jedną bramkę więcej i to jest niesamowite, a końcowe minuty to pokaz charakteru. Uff!
MaksiuLFCSanok 23.01.2016 15:52 #
cały czas wierzyłem że to wygramy nawet w przerwie , no Suarez -> Norwich party again. prosze was o jedno nie oceniajcie Adama po 35 minutach i 2 kontaktach z piłką , mecz o którym można napisać encyklopedie footballu :)
alCapone1892 23.01.2016 15:53 #
Adaś w końcu wziął do serca krytyke ludzi z lfc.pl i forum :) YNWA
ivers 23.01.2016 15:53 #
Zwycięzców się ponoć nie sądzi,ale obrona to jest po prostu jakiś dramat.Ważne trzy punkty i brawa za walkę do końca.
Batigol 23.01.2016 15:54 #
Adam Lallanaaaaaaaa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Razack 23.01.2016 15:54 #
Wesoły mecz z happy eden...
RedCub 23.01.2016 15:54 #
Dla wszystkich sceptyków zacytuję kochanego komentatora "samymi umiejętnościami meczu się nie wygra" :)
Konrad1966 23.01.2016 15:55 #
Hello.. hello here we go...
BardejoV 23.01.2016 15:55 #
Jakby nie patrzeć Great Character!
BobMarleyLFC 23.01.2016 15:56 #
Tak swoją drogą to Lallana chyba naprawdę wystraszył się tymi plotkami, łączącymi Liverpool z Teixeirą...
Czarodziej 23.01.2016 15:57 #
Mignolet wpuścił tyle bramek, o ile lat przedłużył kontrakt. Przypadek?
W najbliższych spotkaniach pucharowych ze Stoke i WHU liczę na Warda. Niech się Daniel dobrze spisze i zostanie między słupkami już na dłużej.
saintlfc 23.01.2016 15:58 #
Firmino to jest klasa chłopak będzie strzelał dla nas wiele bramek, przy golu Hendersona w końcu poczułem jak wygląda prawdziwy kapitan i ostatnio krytykowany przeze mnie Lallana dał świetną zmianę kapitalna asysta i fenomenalny gol uwierzcie mi że na 4-5 skoczyłem wyżej niż Lallana na Kloppa :D
lfcarty 23.01.2016 15:59 #
Czy ktoś wie jaki bukmacher sponsorował ten mecz?
madman99 23.01.2016 16:00 #
mecz coś pięknego czyste szaleństwo, rzadko się zdarza wygrać spotkanie w którym traci się 4 gole, cieszą 3 punkty, skuteczność, gra firmino, milnera, świetne wejście z ławki llalany, gra do końca i przede wszystkim fakt że potrafiliśmy odrabiać straty i nie raz i nie jednej bramki. Martwi to co wyprawia nasza defensywa to co gra sakho w ostatnich tygodniach, błędy lucasa dzisiaj czy z united który stoi jak zamurowany, mignolet który nie jest w stanie wybronić żadnego strzału. Ale cóż trzeba się cieszyć ze zwycięstwa i świetnego widowiska. Teraz czekamy na teixeire i awans do finału po meczu ze stoke.
ElFirmino 23.01.2016 16:01 #
Jakby ktoś chciał kupić telewizor z dziurą na środku ekranu to pisać.
Ps. telewizor zepsół się podczas oglądania meczu ;)
Aklerua 23.01.2016 16:05 #
Coś wam to przypomina? Wracają stare dobre czasy, wiecej strzelamy niż tracimy
mayro78 23.01.2016 16:10 #
Może będzie to punkt zwrotny i zbuduje prawdziwą drużynę.
Uwierza w siebie i swoje umiejętności.
Abemadło 23.01.2016 16:11 #
Moim zdaniem wejscie benteke bylo takim charakterystycznym punktem tego meczu i pokazuje dwie rozne druzyny grajace w tym sezonie. Przed benteke zapierdzielaja jak mrowki, nie zatrzymuja sie nawet na chwile, pelne zaangazowanie, pressing, wymiennosc pozycji, wyjscia do pilek etc. Ponadto udaje sie strzelic odrobic 2 bramki a potem jeszcze trzecia i wyjsc na prowadzenie (o bledach w bronieniu nie bede pisal, bo nie o to chodzi). Wchodzi benteke - na polowie Norwich tylko on, druzyna stoi i nikt nie probuje szarpac. Jedna czy dwie akcje w ofensywie, benteke dostaje pilke w polu karnym, firmino i lallana nie kryci a tamten sie zaczyna kiwac zamiast blyskawicznie odegrac. Kolego, nie chodzi o to, zebys na sile pokazywal Kloppowi, jakim to jestes genialnym pilkarzem, nie probuj mu udowodnic swojej przydatnosci tylko masz grac z jak najwieksza korzyscia dla druzyny! Dobrze, ze jakims cudem udaje sie w koncowce strzelic zwycieska bramke.
P.S. Nie naduzywajcie tego kretynskiego sformulowania 'zawodnik kompletny'.
Abemadło 23.01.2016 16:22 #
A firmino w ataku (jak kazdy ruchliwy napastnik zreszta) tego kloca benteke bije na glowe. Moim zdaniem koles by sie odnalazl w takim West Hamie, West Bromie, Aston Villi xD czy nawet w United, zespolach, ktore bazuja na sile ale nie w druzynie, gdzie ruchliwosc jest najbardziej pozadana cecha. W skrocie - po sezonie sprzedac i zapomniec (najlepiej w ogole teraz w styczniu ale marne szanse)
PUMA 23.01.2016 16:28 #
Chodzi przecie o to, aby strzelić tę jedną bramkę więcej od przeciwnika. Dziś ta maksyma pasuje jak ulał. Brawo Adaś, tak 3maj!
Loku64 23.01.2016 16:34 #
A jeszcze niedawno chodziły głosy, że Firmino jest słaby i się nie nadaje. Jak się kupuie takiego zawodnika to musi prędzej czy później odpalić, chyba, że jest leniwy jak( wciąż) nasz Mario:)
19SG90 23.01.2016 16:53 #
Ciesza te punkty zwlaszcza biorac pod uwage jaka mamy plage kontuzji... Chlopacy graja wiele meczy i malo w skladzie rotacji przez to ze nie ma za bardzi kim grac... Fajnie, ze Firmino zaczyna do dobrej gry dorzucac cyferki... Czekam jeszcze az Benteke wypali bo musialbym nie ogladac go w AV zeby w niego nie wierzyc. Wie ktos moze jak wygladaja dokladnie kontuzje naszych pilkarzy i kiedy przewidziany jesy ich powrot na boisko??
wojtas 23.01.2016 17:04 #
Kiepski mecz w naszym wykonaniu. Tyle, że ja zdecydowanie wolę taki Liverpool jak dzisiaj. Liverpool, który stwarza niewiele okazji, ale strzela bramki, niż Liverpool, który dominuje, stwarza okazje, ale bramek nie strzela (jak z ManU). YNWA! Nareszcie trzy cenne punkty! Przywracają moją nadzieję na TOP4.
damiand 23.01.2016 17:05 #
Cieszy wygrana. A w szczególności dobra gra Firmino, Milnera, Hendersona oraz świetna zmiana Lallany.
Natomiast gra obronna, szczególnie obrona stałych fragmentów gry,głupota Moreno, przegrywanie pojedynków powietrznych w polu karnym, to już KRYMINAŁ!
SanderLFC 23.01.2016 17:05 #
@damiand Jurgen musi chyba iść do optyka po nowe okulary :-D
damiand 23.01.2016 17:12 #
SanderLFC
Chyba naprawdę coś się z nimi stało. Bo Klopp jak schodził to tak je oglądał! Chyba nie żałuje po takim zwycięstwie :D
Dawno nie widziałem tak pozytywnie agresywnego Liverpoolu!
YNWAmate 23.01.2016 17:13 #
Ale się styrałem, aż się spociłem..
wojtas 23.01.2016 17:13 #
Fakt, gra obronna nie napawa optymizmem. Szczególnie to, co robimy przy okazji stałych fragmentów gry. Jeśli chodzi o Moreno, to ja tylko nie potrafię zrozumieć, co on zrobił w polu karnym, gdzie ewidentnie podarował rywalom rzut karny.
1892LiverpoolFC 23.01.2016 17:25 #
Tylko chyba w tym angielskim klubie się przeżywa takie emocje :) YNWA!!
zwolo17 23.01.2016 17:27 #
Będzie mecz do ściągnięcia ????
Akurat byłem w robocie i wyszło jak wyszło, takie widowisko przegapiłem.
Szmuggi 23.01.2016 17:34 #
Obrońcom należy się niezłe opierdol ale wielkie brawa dla drużyny za walkę do samego końca i wywalczenie 3 punktów!
AirCanada 23.01.2016 18:03 #
Pozwoliłem sobie zmienić obrazek do newsa po raz ostatni już ;-) Ten jest kozacki! W ogóle co się dziś wkurwiłem to koniec świata, w 89 minucie przygotowałem sobie dużego newsa, że wygraliśmy 4:3 z wielkim obrazkiem Firmino, potem jak wyrównali to na szybkości edytowałem newsa (tytuły i całą treść w środku) na 4:4 i obrazek cieszącego się Norwich duży wstawiałem, a po minucie z hakiem znów cały misterny plan w pizdu! Wszakże ... LIVERPOOL!
jaszinLFC 23.01.2016 18:16 #
Taki mecz, a ja nie dałem rady obejrzeć
uNiLFC 23.01.2016 18:21 #
Ta drużyna doprowadzi mnie kiedyś do zawału.. Cóż za zwariowany mecz
ktnwisniewski 23.01.2016 19:20 #
Wypowiadam się tu raz na rok ponieważ czasami nie warto dyskutować poniżej pewnego poziomu.
Polecam przejrzeć sobie komentarze w postach pt. "skład na Norwich" i "przegrywamy do przerwy" a potem odszukać komentarzy niektórych tutaj.
Pasuje tu fajne przysłowie "nie zachwalaj dnia przed zachodem słońca"

Mam nadzieję że niektóre osoby troszeczkę dadzą więcej czasu tej drużynie i trenerowi. Oceńcie drużynę za rok bo ten sezon to zjebał Brendan.

Pozdrawiam wiernych fanów i konstruktywnych krytyków :)
Hasan 23.01.2016 21:33 #
Jakbym się nazywał firminio i w przerwie meczu wszedł na lfc.pl i poczytal komentarze to popelnilbym pod prysznicem samobójstwo a Liverpool przegralby 4:3.gdybym przed tym samobójstwem powiedział milnerowi co z kolei o nim piszą to byśmy przegrali 4:2. Lallane wysylaliscie do championship, matko jak to dobrze ze klopp nie zna polskiego języka
kulsky 23.01.2016 21:40 #