31.03.2024
15:00

Osób online 1106

Młodzież wygrywa w pucharze

Zawodnicy Liverpoolu do lat 18 zameldowali się wczoraj w 6 rundzie FA Youth Cup. The Reds w interesującym spotkaniu pokonali na wyjeździe 2:1 Nottingham Forest.

Podopieczni Neila Critchleya wyszli na prowadzenie w 39. minucie rywalizacji. Na efektowny rajd prawym skrzydłem zdecydował się Brooks Lennon, który wykorzystując swą szybkość wpadł w pole karne, prostym zwodem przechytrzył obrońcę i 'na tacy' wyłożył futbolówkę na jedenasty metr do Herbie Kane'a, a ten strzałem pod poprzeczkę nie dał najmniejszych szans bramkarzowi.

2 minuty przed końcem rywalizacji do remisu doprowadził Adam Crookes, lecz decydujące słowo należało do Czerwonych.

W doliczonym czasie gry piłkarze Liverpoolu wykorzystali nieporadność rywala, Woodburn wbiegł z piłką przy nodze w pole karne, idealnym podaniem obsłużył Adama Phillipsa, który przesądził o zwycięstwie gości.

Skład Liverpoolu: George, Alexander-Arnold, Owens, Masterson, Parker, Phillips, Lennon, Kane, Woodburn, Alves (Gomes), Ejaria (Coyle)