18.04.2024
21:00

Osób online 1321

Przegrywamy do przerwy

Po pierwszej połowie Liverpool przegrywa z Chelsea 0:1. The Blues objęli prowadzenie w 10. minucie spotkania, kiedy po rzucie rożnym i dośrodkowaniu Fabregasa, piłkę po uderzeniu głową do siatki Kariusa z bliskiej odległości skierował Cahill.

Komentarze (11)

danli93 28.07.2016 06:30 #
Wynik nie odzwierciedla gry. Remis byłby póki co sprawiedliwy jeśli o tą połowę. Chelsea w obronie będzie trudna do przejścia,wszędzie ich pełno. Trener narzuca im swój włoski styl w defensywie.
Szpilu97 28.07.2016 06:30 #
Chelsea teraz dopiero zaczyna grać anty futbol. Masa fauli i głębokie i szerokie bronienie.
Lukasch 28.07.2016 06:31 #
Na minus Firmino. Nie pasuje mi jego forma fizyczna, zaczyna mi przypominać takiego typowego tłuścioszka.. Ragnar całkiem nieźle jak na debiut.
AirCanada 28.07.2016 06:31 #
Szkoda, że tak gola dość frajersko żeśmy stracili.
MasterMariano 28.07.2016 06:37 #
Dawno nie widziałem meczu towarzyskiego z taką ilością fauli i żółtych kartek. Walka na 100%, jednak u niektórych zawodników brakuje jeszcze formy... Oby w drugiej połowie los się do nas uśmiechnął w postaci bramki Ingsa:) A najlepiej dwóch:)
Bartek97sz 28.07.2016 06:38 #