Klopp wspomina mecz z BVB

Jürgen Klopp chciał zobaczyć fanów Liverpoolu i Borussii Dortmund wyróżnionych za ich niezapomnianą interpretację ‘You’ll Never Walk Alone’ na Anfield w kwietniu. Niemiec wspomina również niesamowite widowisko w Lidze Europy.

Kibice the Reds i BVB zostali nominowani do nagrody FIFA dla fanów za przejmujący spektakl, który stworzyli przed meczem rewanżowym ćwierćfinału Ligi Europy, gdzie Czerwoni wygrali 4:3 po niesamowicie dramatycznym spotkaniu.

Zwycięzcy nagrody konkurowali z kibicami ADO Den Haag oraz reprezentacji Islandii. Ogłoszenie wyników miało miejsce podczas ceremonii w Zurychu. Menedżer Liverpoolu został zapytany o wspomnienia z tamtej nocy, kiedy to pokonał swój były klub.

– Myślę, że mówiłem o tym wiele razy. Jestem szczęśliwy, że miałem kilka podobnych nocy w moim życiu, szczególnie jako trener.

Jeśli mnie pytacie, to nie porównuję ich, bo nie lubię. To było najlepsze 90 minut w jakich brałem udział – powiedział Niemiec.

– Jeśli, ktoś zaproponował, że jest to warte nagrody, to absolutnie go popieram.

– To było niesamowite i wyjątkowe, czułem się jak w innym świecie. Stworzenie takiej atmosfery to coś specjalnego, więc mam nadzieję, że dostaniemy tę nagrodę – dodał.