21.04.2024
17:30

Osób online 989

Prowadzenie do przerwy

Po niezwykle intensywnych, pierwszych 45 minutach z podniesionymi głowami do szatni mogą zejść zawodnicy Liverpoolu, którzy prowadzą z Plymouth Argyle 1:0.

W 18. minucie gola dla the Reds strzelił głową Lucas, który wykorzystał dośrodkowanie z rzutu rożnego Coutinho.

Komentarze (20)

Szpilu97 18.01.2017 21:34 #
Lucas strzela gola a Moreno podaje prawą nogą (13:21) !!!
kamixx97 18.01.2017 21:35 #
sory ale nie licząc bramy to generalnie hujnia z grzybnią patrz moreno, steridż, origi
Hulus 18.01.2017 21:35 #
Szkoda, że to nie skoki, bo może skończyłby się ten dramat po pierwszej połowie.
0DDReporter 18.01.2017 21:35 #
Lucas strzela gola. Po później ? Świnie zaczną latać?
Razack 18.01.2017 21:37 #
Bramka, prowadzenie, ale lekceważyć Plymouth nie można. W tym meczu Arnold to młodsza kopia Clyna, duma rozpiera.
Adryyan 18.01.2017 21:38 #
Lucas! Strzeliłeś pożegnalną bramkę, a teraz odejdź! Proszę!
kulsky 18.01.2017 21:38 #
Niestety, nasza młodzież to jest porażka systemu. Tylko podania do tyłu, a jak jest już jakaś dobra sytuacja, to spierdolą koncertowo ostatnie podanie. Trent jeszcze młody, ale musimy mieć inna opcję na RB, bo Clyne ze stali nie jest. Stewart ma juz 23 lata i nic z niego nie będzie, niech wraca Grujić i bb Kevin. Rozczarowuje Woodburn, ale on jest najmlodszy.
Lipaa1960 18.01.2017 21:39 #
Oglądając ten mecz denerwują mnie 3 rzeczy:
1.fani zielonych, besztający Gerriego.
2.Nasi Fani, siedzą jak myszki pod miotłą.
3.Sędzia wraz ze Stu i Origim.
Emel76 18.01.2017 21:39 #
Jak STURRIDGE nie pokazuje nic przeciwko takiemu rywalowi to coś jest nie tak z naszym Danielem. Coraz bardziej rozumiem wybory Kloppa, i że STU w meczach o stawkę jest pomijany, przegrywając rywalizację nawet z Origim. A szkoda bo dla mnie STU to piłkarz obdarzony niezwykłym talentem. Tylko dlaczego wciąż nie potrafi w pełni go zaprezentować?
Adryyan 18.01.2017 21:39 #
@kamixx97
Sturridge'a to Ty szanuj! :) On żyje z podań, których dzisiaj ma jak na lekarstwo.
Lookout 18.01.2017 21:39 #
Padaka, młodzi boją się podjąć ryzyko, Sturridge i Origi bez formy, jedynie Coutinho jest pod grą. Chciałbym zobaczyć Wilsona w drugiej połowie.
Mort 18.01.2017 21:41 #
Kuldky litosci. To sa wszystko mlode chlopaki. TAA gra dobrze. Ejaria tezniezle w srodku. Woodburn nie gra na swojej pozycji. Ja tam jestem z nich zadowolony
Diamne 18.01.2017 21:43 #
Moreno jest tragiczny przegrywa niemalże wszystkie pojedynki w 33 minucie jakbyśmy grali z kimkolwiek innym stracilibyśmy bramkę przez błędy, które popełnia bądź, który sezon a jako wisienka na torcie (na pewno trochę się machnąłem) naliczyłem u niego 11 celnych podań na 30. Mecze takie jak te przypominają mi jak dobrze, że nie gra on na lewej bo głupio pogubionych punktów byłoby znacznie więcej.
RobertLewandowski 18.01.2017 21:44 #
Czepiacie się, a Plymouth ma po prostu najlepszą obronę w Anglii. Jeden błąd przy rożnym, oj tam, każdemu się zdarza!
Lukasch 18.01.2017 21:45 #
Zamiast sapać się do młodzieży spójrz na Origiego, który nie radzi sobie nawet w pojedynkach 1v1 z obrońcą. Mimo, że jestem jego fanem coraz bardziej się na nim zawodze.. Proste czytelne "dryblingi". I nie mam na myśli tylko tego meczu, ten sezon nie patrząc na bramki Divock ma "dziwny" przynajmniej wg mnie
PiTeRo 18.01.2017 21:45 #
Coutinho psuje każde podanie na wolne pole, a ludzie nadal czepiają się Origiego i Sturridge'a, który wywalczył indywidualną akcję karnego...a nie czekaj, dla nas karnych z takie rzeczy się nie gwiżdże. Trzeba walcem naszego gracza przejechać.
Mort 18.01.2017 21:47 #
@diamne serio ogladajac mecz zajmujesz sie takimi rzeczami jak liczenie niwcelnych podan zawodnikom?
Mike9692 18.01.2017 21:47 #
Zauważyliście, że Alberto musi sobie najpierw przyjąc każdą piłkę zanim zdecyduje sie dośrodkować? Przez to daje czas obrońcom na ustwienie się.

Btw, przypomnijcie mi proszę, jakie sa zasady w przypadku ewentualnego remisu? Czy bylibyśmy w uprzywilejowanej pozycji z racji bramek wyjazdowych?
kulsky 18.01.2017 21:49 #
Diamne
To był błąd Gomeza, jego krycie napastnika w tej sytuacji to dramat. Nie mamy dobrych rezerw i tyle.
Mike9692 18.01.2017 21:51 #
A już wiem. To nie jest mecz na wyjeździe tylko powtórka. Nie było pytania.

Reakcja Croucha na decyzje sędziego  (2)
19.04.2024 13:40, Bajer_LFC98, Liverpool Echo
TAA: Damy z siebie wszystko do samego końca  (2)
19.04.2024 11:15, Ad9am_, liverpoolfc.com