Gerrard i Carra zagrają dla Kloppa

Cztery legendy Liverpoolu wezmą udział w towarzyskim spotkaniu, które rozegrane zostanie w Australii. W gronie tym znajdzie się miejsce między innymi dla Stevena Gerrarda i Jamiego Carraghera.

Wiadomość tę ogłoszono o 3 nad ranem - czyli w południe w Sydney - że do dwóch legend Liverpoolu dołączą również Daniel Agger oraz Steven McManaman, w konsekwencji wszyscy czterej piłkarze wystąpią w spotkaniu towarzyskim, które zaplanowano na 24. maja.

Ten unikalny koncept zainspirowany został 125. rocznicą istnienia klubu, która oficjalnie będzie miała miejsce 3. czerwca i data ta zapoczątkuje całoroczne święto.

Były kapitan Liverpoolu Steven Gerrard oraz jego przyjaciele Agger, Carragher i McManaman dopełnią zespół złożony z byłych i teraźniejszych piłkarzy Liverpoolu w meczu na ANZ Stadium.

- To będzie zaszczyt założyć koszulkę the Reds i zagrać w piłkę z tym niesamowitym zespołem i byłymi kolegami z drużyny. Oto właśnie chodzi w Liverpoolu, uczczenie rodziny, która istnieje już od 125 lat - powiedział Steven Gerrard.

- Nasi kibice w Australii zawsze ciepło nas witają, dlatego to będzie świetne uczucie móc zobaczyć jak ANZ Stadium będzie czerwony na 24. maja.