XIV ZLOT FANÓW LIVERPOOLU

Przedstawiamy Państwu pierwsze informacje w związku z XIV zlotem fanów Liverpoolu. Do tego ogólnopolskiego wydarzenia dojdzie od 31 sierpnia do 3 września w ośrodku wypoczynkowym 'Żabinka' w województwie warmińsko-mazurskim, 20 kilometrów od Giżycka. Organizatorem zlotu jest Roman 'Yoda' Szczepaniak.

"Garść pierwszych i najważniejszych informacji:

Zlot zaczynamy od czwartku. Na ten dzień zaplanowaliśmy kolację a potem posiadówkę przy przy ognisku. Sprawy organizacyjne. Zakwaterowanie etc.

Piątek będzie pierwszym dniem zlotowym - program ustalamy. Chce po raz pierwszy zorganizować turbokozaka północ -poludnie - 4 facetów i 1 kobieta w teamie.

Sobota, na pewno tradycyjny mecz, a także wieczorem grill i loteria.

Kajaki, rowerki wodne, łódki, boiska, wszystko w cenie. Oczywiście wypożyczenie sprzętu wodnego po przejściu testu alkomatem

Koszty: Pełna odpłatność 310 PLN, w cenie również koszulki. Planuje żeby były one indywidualne, dlatego też w tytule przelewu proszę o podanie ksywki bądź imienia jaki chcecie na t-shircie.

TERMINY:

Zaliczka min. 50 PLN do wpłacenia z terminem 30 czerwiec. Reszta do końca lipca.

Jeśli ktoś po wpłacie zrezygnuje, zaliczka zostanie zwrócona w zależności,czy koszulka będzie już przygotowana, bądź nie, w takim przypadku delikwent otrzyma koszulkę i różnice z ceny.

PRZELEWY: Aktualizacja wpłat i listy będzie aktualizowana co weekend.

Nr. Konta w Eurobanku.
Katarzyna Szczepaniak
05 1470 0002 2033 2399 9851 0001

Dla wpłat z zagranicy udostępniam swoje konto pay-pall: [email protected]

PREFEROWANA JEST WPŁATA NA KONTO BANKOWE.

Link do wydarzenia na Facebooku

Kontakt mailowy do organizatora: [email protected]"