21.04.2024
17:30

Osób online 167

Grujić gra, Serbia remisuje

Podczas wtorkowego wieczoru Marko Grujić rozegrał 52 minuty w starciu przeciwko Macedonii, rozgrywanym w ramach Młodzieżowych Mistrzostw Europy do lat 21. Spotkanie zakończyło się remisem 2:2.

W trakcie pierwszej połowy pomocnik Liverpoolu nie wykorzystał kilku bardzo dobrych okazji. Niemniej jednak, w trakcie pierwszych 45 minut do siatki trafił inny z Serbów - Mijat Gacinović.

Tuż po przerwie Grujić opuścił murawę, a mecz przestał układać się po myśli jego rodaków.

Na listę strzelców wpisali się kolejno reprezentacji Macedonii: Enis Bardi, Nikola Gjorgjev. W ostatniej chwili do wyrównania doprowadził jednak Uros Djurdjević, ratując 1 punkt dla swojego zespołu.

Serbia po 2 spotkaniach ma na swoim koncie zaledwie 1 punkt i zajmuje trzecie miejsce w grupie B. Serbowie zmierzą się w piątek z młodzieżową reprezentacją Hiszpanii, a spotkanie zostanie rozegrane w Bydgoszczy.