Grujić jest gotów pójść za ciosem

Marko Grujić jest zdeterminowany, żeby kontynuować pokaz własnych umiejętności, po tym, jak rozweselił ostatnie spotkanie fantastycznym strzałem z dystansu.

Pomocnik jest pewien, że może wypracować sobie ważną rolę w zespole Jürgena Kloppa w nadchodzących rozgrywkach.

- To było bardzo fajne zwycięstwo i pierwszy mecz nowego sezonu - powiedział Grujić. Jestem szczęśliwy, że ponownie zdobyłem bramkę w pierwszym spotkaniu. Dla nas najważniejsze było to, że każdy otrzymał 45 minut gry i mógł odbudować sprawność.

- Teraz wracamy do treningów i przygotowujemy się do meczu z Wigan w piątek.

- Ta bramka nada mi - oczywiście - więcej pewności siebie. Zrobię bardzo wiele w trakcie tych przygotowań, aby pokazać menedżerowi i innym członkom sztabu, że mogę grać.

- Dla zespołu ważne jest wygrać wszystkie mecze okresu przygotowawczego i nabrać pewności siebie przed startem rozgrywek europejskich i Premier League.

- Dopiero zakończyłem grę dla Serbii U-21 w Mistrzostwach Europy, potem miałem małą przerwę i ponownie wróciliśmy do Melwood.

- Pierwsze dni był naprawdę trudne, dużo pracowaliśmy i jeszcze dużo pracy czeka na nas w Hong Kongu i w Niemczech. Sezon rozpoczniemy świeżsi i lepsi - zakończył.