Tygrysy chcą wypożyczyć Kenta

Hull City jest zdeterminowane, aby wypożyczyć młodego skrzydłowego Liverpoolu - Ryana Kenta na cały sezon. Liverpool prowadzi również zaawansowane rozmowy z Tygrysami w sprawie Andy’ego Robertsona.

Porozumienie w sprawie Kenta nie będzie zależne od rozmów dotyczących Robertsona, dlatego włodarze Hull City mają nadzieję, że w łatwy sposób pozyskają zawodnika urodzonego w Oldham.

Kent był już łączony z drużyną Birmingham City objętą przez Harry'ego Redknappa.

20-letni skrzydłowy zdobył uznanie podczas udanego wypożyczenia do Barnsley w ostatnim sezonie, podczas którego wystąpił 45 razy i został mianowany najlepszym młodym graczem the Tykes.

Jürgen Klopp chce jednak przyjrzeć się młodemu skrzydłowemu, który podczas swojego ostatniego meczu przeciwko Tranmere prezentował się naprawdę przyzwoicie.

W piątek nie wystąpił przeciwko Wigan i młodzieżowy reprezentant Anglii nie jest do końca pewien wyjazdu z drużyną do Hongkongu na turniej Premier League Asia Trophy, ponieważ zasady mówią o limicie 25 piłkarzy. Wśród nich Liverpool planuje zabrać trzech bramkarzy.

Ponadto pojawienie się Mohameda Salaha dało the Reds kolejną opcję w linii ofensywnej oraz klub spodziewa się również, że Sadio Mane będzie gotowy na wyjazd do Hongkongu.

Taka sytuacja może przekonać Kloppa na zaakceptowanie oferty Tygrysów i pozwolenie Kentowi na grę w Championship.