21.04.2024
17:30

Osób online 450

Czerwoni pokonują Lisy

Podopieczni Jürgena Kloppa wygrali rozgrywany w Hong Kongu finał Premier League Asia Trophy 2:1. Pomimo szybko straconej bramki The Reds już w pierwszej połowie zdołali odwrócić losy spotkania, a łupem strzeleckim podzielili się Salah oraz Coutinho.

Lisy zapewniły sobie prowadzenie już w 12. minucie gry, kiedy to po dobrym dośrodkowaniu Fuchsa piłkę w siatce umieścił Slimani.

Kilka minut później zdołali wyrównać The Reds. Piłkę ponad obrońcami fantastycznie przerzucił Coutinho, a wbiegający Salah precyzyjnym strzałem głową nie dał żadnych szans Schmeichelowi.

Tuż przed przerwą po ,,firmowym" strzale Coutinho na prowadzenie wyszli liverpoolczycy.

Brazylijczyk w charakterystyczny dla siebie sposób zszedł do środka i z linii pola karnego uderzył w kierunku dalszego słupka, umieszczając piłkę w siatce.

W trakcie drugiej części spotkania swoją szansę otrzymało wielu nowych zawodników, lecz pomimo kilku okazji po obu stronach nie padła już żadna bramka.

Komentarze (18)

geralt45 22.07.2017 16:23 #
Bardzo podoba mi się współpraca Mo i Cou, widać że się już polubili a na boisku nadają na tych samych falach. Innych wniosków nie warto wyciągać z meczu typowo sparingowego.
kubaburza 22.07.2017 16:33 #
Coutinho to synonim dobrej techniki i wielkich umiejętności.
opiekacz 22.07.2017 17:30 #
Dobry mecz w naszym wykonaniu, pełna kontrola nad wydarzeniami od 20. minuty do końca meczu.

Coutinho-Hendo-Keita
Mane-Firmino-Salah

Jeżeli uda się sprowadzić Keitę to będziemy mieli bardzo mocną pierwszą 11., szybkich skrzydłowych mających za plecami bardzo kreatywnych pomocników, Firmino na szpicy, który w tym sezonie powinien już wejść w buty wielkich "9" tego klubu. Wygląda to bardzo ciekawie.

Chciałbym jeszcze transferów Keity, VVD i Ox'a. Mielibyśmy bardzo mocną i równą kadrę.

mat19 22.07.2017 17:38 #
Z tej pełnej kontroli nad meczem to Vardy spokojnie mógł hat tricka ustrzelić. Obrona nadal na tym samym przeciętnym poziomie i wygląda na to, że tak pozostanie, jeżeli nie przyjdą nowi zawodnicy.
Goliiat 22.07.2017 17:56 #
już jest Robertson Milner na lewej obronie może mu buty lizać jest młodszy szybszy lepsze dośrodkowanie jeszcze wiele może się nauczyć i walczak Szkocki ! Van Dijk i jest obrona skompletowana więc co ty pierdolisz że tak pozostanie ty zawistna Kur.. z internetu.
mrskee 22.07.2017 18:15 #
A Klopp ma swoj pierwszy wygrany final z Liverpoolem :))
Pierwszy z wielu oczywiscie.
erewu 22.07.2017 18:19 #
@mrskee
⊙_⊙ zmiażdżyłeś
geralt45 22.07.2017 18:20 #
mrskee poprawka, jeden z niewielu których nie przegrał. Jurgen bardzie źle wypada we finałach.
Adryyan 22.07.2017 18:53 #
No nie dogodzisz Polakowi?! Nawet jak wygrywają, zawsze musi być jakieś ale, ja tego nie rozumiem.
Wiecznie w dupach źle... Zimą za zimno, latem za gorąco.
mat19 22.07.2017 19:02 #
Golliat czy jak cię tam zwą.
Naucz się czytać, napisalem, że w razie braku transferów obrona nadal będzie dziurawa, dalszej czesci twojego komentarza nie ma co komentować.
Adryyan
No fakt, każdy powinien się cieszyć z wygranego sparingu jak z finału LM.
Deadlock 22.07.2017 19:19 #
Witam. Czy może ktoś poratować linkiem do pełnej koronacji po turnieju? Na YT znalazłem tylko urywki. Z góry dziękuję.
Goliiat 22.07.2017 19:50 #
Napisałeś że (wygląda na to że tak pozostanie jak nie będzie transferów) pomimo że jest już Szkot i nie grał Clyne który by pewnie zatrzymał tą akcje i nawet wrzutki by nie było i gola też nie. Do tego 90 % że będzie Van Dijk, Więc eeeee synek bo jak ja cię pierdolnę to cię krew zaleje koniec imprezy nie ma takiego pisania trzeba myslec pozytywnie a teraz do domu spierdalać.
Goliiat 22.07.2017 19:52 #
I słuchaj co ja tu piszę dziękuje dobranoc
mband 22.07.2017 20:01 #
Z tego Salaha to bedzie kocur. Jeszcze jak Mane dojdzie bedzie ok.
zwolo17 22.07.2017 20:03 #
@Goliiat

Czytając twoje wypowiedzi człowieka krew zalewa.
Zero szacunku do innego człowieka, kultura na poziomie zerówki.

Jedno jest pewne mi jako kibicowi LFC wstyd jest widząc, że takie osoby jak ty wypowiadają się pod newsami.

Jak bym był administratorem tej strony już dawno nie miał byś wjazdu ;)

jocker2013 22.07.2017 20:12 #
Niestety ale Arnold nie jest i nie będzie zawodnikim ktory ma przed sobą perspektywy, kolejny słaby występ. Obrona niepewna, brak lidera ktory nią pokieruje.
PonuryGrabarz 22.07.2017 21:23 #
Jocker, ale idiota z ciebie. Za 2-3 lata Trent będzie naszym podstawowym prawym obrońcą.
Goliiat 22.07.2017 21:31 #
Chłopie to w kwestii żartu była ta wiadomość z filmiku takiego, a ta pierwsza to to inna baja tam przesadziłem przyznaje się bez bicia.

Czego potrzeba The Reds, by być w grze o tytuł  (2)
20.04.2024 14:17, Bartolino, thisisanfield.com
Riise wraca do incydentu z Bellamym  (0)
20.04.2024 13:07, Margro1399, liverpool Echo
Z obozu rywala: Fulham  (0)
20.04.2024 12:57, Wiktoria18, liverpoolfc.com