Klopp o Salahu

Menedżer Liverpoolu, Jürgen Klopp zauważą same korzyści w transferze Mohameda Salaha. Egipcjanin dołączył do Liverpoolu w letnim oknie transferowym za kwotę 37 milionów funtów z AS Romy,

Salah jest gotowy zadebiutować w lidze w sobotnim meczu z drużyną Watfordu po swoich dobrych występach w trakcie przedsezonowych przygotowań.

- Po pierwsze każdy widzi jego umiejętności piłkarskie. Szybkość i technika są u niego na najwyższym poziomie. Wszyscy mogli zobaczyć jego świetną grę w okresie przygotowawczym. Oczywiście na początku musiał się nauczyć naszego stylu, ale zauważalne jest, że na boisku coraz lepiej dogaduje się z innymi zawodnikami.

Najbardziej zauważalną cechą Salaha w czasie okresu przygotowawczego była jego niesamowita szybkość, na którą uwagę zwraca Jürgen Klopp.

- Szybkość to coś, przed czym jest się najciężej obronić. Dzięki przyspieszeniu akcji tworzą się wolne strefy i pojawiają się nowe opcje rozegrania. Salah i Mane potrafią wykorzystywać swoją szybkość w sposób efektywny i wierzę, że zagrają dobry mecz z Watfordem.