Klopp przed meczem z Watfordem

Jürgen Klopp jest pewny, że jego zawodnicy będą na sto procent przygotowani na pierwszy ligowy mecz z drużyną Watfordu. W poprzednim sezonie The Reds wygrali na Vicarage Road 1-0 po fantastycznej bramce Emre Cana.

- Oglądaliśmy ich mecze sparingowe i uważam, że jesteśmy dobrze przygotowani, chociaż czasami nie wszystko może pójść zgodnie z planem, ale mamy już plan na to spotkanie.

W trakcie letniej przerwy Watford zatrudniło byłego menedżera Hull, Marco Silve o którym Jürgen Klopp wypowiada się w samych superlatywach.

- Jest to bardzo dobry menedżer. Przyszedł do Hull w trudnym momencie, znacząco poprawił ich grę i prawie zdołał utrzymać się ze swoją drużyną w lidze. Teraz przepracował ze swoim nowym zespołem cały okres przygotowawczy, więc Watford będzie na pewno trudnym przeciwnikiem.

Jürgen Klopp chcę, aby jego drużyna zaczęła sezon od wygranej i dobrze rozpoczęła sezon 2017/2018.

- Chcemy jutro zagrać dobry mecz i zdobyć trzy punkty. W zeszłym sezonie na inauguracje zwyciężyliśmy z Arsenalem i był to dobry mecz, ale mogliśmy spisywać się lepiej w defensywie. Mam nadzieje, że jutro zagramy jeszcze lepszy mecz niż z drużyną Kanonierów i wygramy na Vicarage Road.