Klopp: Pójdziemy na całość

Jürgen Klopp podkreśla, że Liverpool pójdzie na całość w dzisiejszym meczu Ligi Mistrzów z Sevillą na Anfield. Boss wierzy, że piłkarze będą w pełni przygotowani na dzisiejsze spotkanie po rozczarowaniu z City.

- Nie pracowałem ciężko nad tym, ponieważ jako ludzie mamy wiele praw, ale nie mamy prawa do bycia przygnębionym z powodu czegoś za co jesteśmy odpowiedzialni – odpowiedział Klopp na pytanie czy musiał poprawić morale w zespole po weekendzie.

- Nie obwiniałem chłopaków za drugą połowę, miałem w tym swój udział, szczególnie w drugiej połowie, ponieważ patrzyłem na mecz w pozytywny sposób, kiedy nie graliśmy dobrze. Jednak mieliśmy momenty, kiedy byliśmy lepsi od City. Powinniśmy prowadzić na początku, lub wyrównać, kiedy oni prowadzili 1-0.

- Gdy graliśmy w 10-ciu to wszystko się zmieniło. Jednak kiedy masz problem, możesz działać lub zignorować to.

- Nie było problemu z naszą grą, do pewnego momentu. Jak wszyscy wiedzą, Manchester jest najgorszym miejscem do grania w 10-tkę i nie graliśmy potem dobrze, mogliśmy lepiej bronić.

- Dopóki nie straciliśmy trzeciej bramki, myślałem, że warto będzie próbować strzelić gola, jednak po trzeciej to było inne spotkanie.

- Jutro zagramy w innych rozgrywkach. Pracowaliśmy tak długo, tak ciężko i planujemy pójść na całość. To co wydarzyło się w sobotę nie zatrzyma nas.

- Spodziewam się mocnego składu od Sevilli. To prawdziwy zespół z Ligi Mistrzów, doświadczony, utalentowany technicznie, z dobrym planem na mecz, zespół ciężki do ogrania – szanujemy ich.

- Mieli dobry początek sezonu, zmienili menedżera i znaleźli kolejnego dobrego. To ich wspaniała praca, stracili dyrektora sportowego i menedżera, jednak nadal są w czołówce ligi.

- Są naprawdę mocną drużyną i to prawdziwa Liga Mistrzów. Wiemy, z kim się mierzymy.