Can: Nie obwiniajcie tylko obrony

Emre Can uważa, że słabe wyniki Liverpoolu w ostatnim czasie są spowodowane w największym stopniu nieskutecznością pod bramką przeciwnika, a nie błędami w defensywie. Obrońcy The Reds znaleźli się pod falą krytyki po kilku ostatnich meczach.

- Dużo osób narzeka na naszą obronę, ale myślę, że jest inaczej. Ostatnio przeczytałem, że w ostatnich meczach oddaliśmy 120 strzałów i zdobyliśmy tylko 7 bramek. Gdybyśmy wykorzystali większość tych sytuacji to raczej nikt nie zwracał by uwagę na defensywe.

- Sam trener mówi, że nie gramy źle. Dominujemy przeciwnika przez większą część meczu i stwarzamy dużo okazji. Menedżer uważa, że trochę brakuje nam szczęścia, ale jak ono wróci to znowu będziemy odnosić zwycięstwa.

Can powiedział też, że mimo gorszych wyników osiąganych przez Liverpool ostatnimi czasy, drużyna stoi murem za Jürgenem Kloppem.

- To fantastyczny trener, jeden z najlepszych na świecie. Każdy widzi, jaki postęp uczyniliśmy pod jego wodzą w ciągu tych dwóch lat. Realizujemy jego plan i gramy po prostu dobry futbol.