Vasilyev: Liverpool chciał go kupić

Wiceprezydent AS Monaco - Vadim Vasilyev potwierdził duże zainteresowanie ze strony Liverpoolu usługami Thomasa Lemara. The Reds byli zdeterminowani, by sprowadzić w końcówce sierpnia reprezentanta Francji, lecz ostatecznie nie doszło do finalizacji transferu.

Liverpool miał w gotowości personel medyczny, który w każdym momencie mógł udać się do Paryża, by przeprowadzić testy medyczne.

Zawodnik ostatecznie nie trafił na Wyspy, lecz Vasilyev nie zaprzecza, że stanie się to przyszłego lata.

- Liverpool był faktycznie nim zainteresowany. Tak samo było w przypadku Arsenalu, który był blisko finalizacji transferu. Było jednak zbyt późno, by dopiąć poszczególne szczegóły transakcji. Nie wszystkie elementy układanki znalazły się w jednym miejscu.

- Bardzo się cieszę, że pozostał w Monaco, gdyż Thomas Lemar to dla nas niezwykle istotny zawodnik. To kluczowa część zespołu.

- Z pewnością następnego lata może być nam ciężko go zatrzymać, lecz z drugiej strony w piłce nożnej, nigdy nie możesz być czegoś pewien w stu procentach.

- Kilku zawodników teoretycznie miało opuścić Monaco, lecz z powodu X, Y, Z zostali w klubie.

- Jeśli chodzi o styczniowe okienko transferowe ... cóż, nigdy nie mów nigdy, ale nie myślimy o osłabianiu zespołu w tym okresie.

- To nie jest odpowiedni czas na znaczne zmiany kadrowe.