Clyne nie zagra przez 3 miesiące

Nathaniel Clyne przeszedł operację, wobec przedłużających się problemów z kręgosłupem, co wykluczy z gry bocznego obrońcę Liverpoolu na kolejne 3 miesiące, raportuje Paul Joyce za pośrednictwem The Times.

Jürgen Klopp z niepokojem wypowiedział się dziś w sprawie Sadio Mané, który wrócił z urazem ze zgrupowania reprezentacji Senegalu. Niemiecki menadżer dodał, że musi poczekać na wtorkowy przylot piłkarza do Liverpoolu, by sztab medyczny ocenił kontuzje zawodnika. Klopp powiedział, że najbliższe 2 dni będą dla niego 'krytyczne' z uwagi na niepokój o zdrowie, wracających ze zgrupowań podopiecznych.

Clyne został poddany zabiegowi w Londynie, mając nadzieję, że zakończy to problem z plecami reprezentanta Anglii, który sięga końcowego etapu zeszłego sezonu.

Prawy obrońca the Reds odbywał konsultacje u wielu specjalistów, jednak nie znaleziono wcześniej stuprocentowego sposobu na pozbycie się dużego dyskomfortu z plecami Clyne'a.

Obrońca nie tak dawno wrócił do 'lekkiego treningu', co Klopp nazwał sporym sukcesem w rehabilitacji, lecz wszystko wróciło do pierwotnego stanu i w klubie zdecydowany, że operacja będzie najlepszym rozwiązaniem.

Clyne ma wrócić do gry dopiero w lutym.

Paul Joyce