21.04.2024
17:30

Osób online 1017

3:0 po pierwszych 45 minutach!

Liverpool był zabójczo skuteczny w pierwszej połowie. Dwa trafienia Roberto Firmino i jedno Senegalczyka Mané wyprowadziły The Reds na trzybramkowe prowadzenie w konfrontacji z andaluzyjczykami.

Komentarze (28)

Klopp12 21.11.2017 21:32 #
O taki Liverpool walczyłem !!
Na razie jest pięknie !
Vince 21.11.2017 21:32 #
45 minut dzieli nas od awansu. Trzymajmy kciuki. ;-)
0DDReporter 21.11.2017 21:33 #
Za moich czasów jak ktoś grał tak ładnie jak my dzisiaj to się mówiło "Joga Bonito"
cezarkop 21.11.2017 21:33 #
Gdyby Lovren to trafił to piłka razem z bramką i bramkarzem wylądowałaby na Anfield
Juluz 21.11.2017 21:35 #
Jak ktoś nie widział pierwszej połowy, to niech szuka skrótu na brazzers.
AgentTomek 21.11.2017 21:35 #
I takie lanie należało im się od finału LE. Szkoda tylko, że Spartak już ich raczej nie wyrzuci z Ligi Mistrzów.

No to dobić do 6:0 w drugiej połowie. Niech cierpią dranie :D
madman99 21.11.2017 21:36 #
ten nasz kwartet ofensywny jak jest w komplecie to naprawdę ogień piekielny, a najbardziej mnie cieszy, że dwie bramki po cornerach to niemal kalka, widać że wypracowane na treningach w dodatku ostatnio (odpukać) przestaliśmy tracić bramki ze SFG, czuje że pukniemy ich jeszcze ze dwa razy w II połowie.
Mancza 21.11.2017 21:36 #
Pięknie panowie ! Chociaż w jednym momencie jak nas przycisneli to serducho stanęło :P Na szczęście jesteśmy dzisiaj skuteczniejsi ! ;)
Radbug 21.11.2017 21:36 #
No dobra dobra, każdy zachwycony, ale równie dobrze mogło być 2-2 albo 3-3. W obronie chaos jak zwykle zresztą. Dobrze, że tym razem chociaż wszystko (prawie) wpada z przodu.
mrskee 21.11.2017 21:37 #
30 minut które wstrząsnęły Sevillą, a mogło, i nawet powinno być 2:1 w plecy. Cóż, szczęście dziś sprzyja lepszym :)
madman99 21.11.2017 21:39 #
Radbug przecież pisałeś przed meczem że dostaniemy wpier.. i do domu więc idz już lepiej spać :) a mogło by być ale raczej 2:6 a nie 2:2
micer221 21.11.2017 21:40 #
Brawo!!! Nawet Lovren i Klavan graja bardzo dobrze bo te dwie setki to byly po bledach Moreno i Gomeza. Jeszcze jest druga polowa a nasza historia pokazuje ze trzeba postawic kropke nad i w drugiej polowie
winiar1120 21.11.2017 21:43 #
Panowie spokojnie jeszcze 45min. Musimy zagrać tylko pewnie w obronie I z kontry. Tak powinno być w 1meczu na Anfield.
wycu270302 21.11.2017 21:44 #
Panowie, jeszcze nie wygraliśmy, w 2005 w Milanie po pierwszej połowie też już szampany otwierali ;)
Klopp12 21.11.2017 21:46 #
A Kariusa to nikt nie pochwali ;D
cezarkop 21.11.2017 21:47 #
Karius zaimponował odwagą
Radbug 21.11.2017 21:49 #
@madman99
Pisałem i przed następnym też napiszę. Jak do tej pory nigdy się nie pomyliłem i wszystkie mecze przed którymi skrytykowałem nasz skład wygraliśmy. Wole nie ryzykować w przyszłości.
TheGuy 21.11.2017 23:13 #