27.04.2024
13:30

Osób online 1150

Wysokie zwycięstwo z Bournemouth

Do trafień Coutinho, Lovrena i Salaha z pierwszej połowy, Firmino dołożył kolejne w drugich 45 minutach czym ustalił wynik rywalizacji na 4:0. Dzięki temu zwycięstwu Liverpool powrócił na 4 miejsce w tabeli Premier League.

cezarkop 17.12.2017 19:22 #
Fajne popołudnie nam zafundowali piłkarze The Reds szkoda tylko że Klopp nie widzi Bena albo Harrego w skłądzie , taki mecz jak ten to dobry test do pokazania tego co potrafią .
master1703 17.12.2017 19:23 #
Piękne zachowanie naszych po końcowym gwizdku. Dzieciaki zadowolone z koszulek. Cieszą pewnie zdobyte 3pkt. YNWA!
Radbug 17.12.2017 19:24 #
Proszę, nie sprzedawajmy Coutinho. Po prostu nie.
Deadlock 17.12.2017 19:24 #
Pewne, spokojne popołudnie. Brawa dla Lovrena za pójście na całość i ładną bramkę. Podobała mi się też gra Oxa. Brawo. Teraz Arsenal. Pozdrawiam.
Juluz 17.12.2017 19:25 #
Cieszy wygrana, już myślałem, że nam City ucieknie.
Bazi1 17.12.2017 19:26 #
@Deadlock Mi też gra Oxa się dziś podobała. Dobry mecz w jego wykonaniu. Oby więcej miał takich :)
Klopp12 17.12.2017 19:26 #
Martwi mnie bardzo forma Wijnalduma, bardzo słabiutko ostatnio wygląda.
Gensheimer 17.12.2017 19:28 #
Dziękuje Eddie'mu Howe i całej drużynie Wisienek, że walczyli i chcieli grać w piłkę w przeciwieństwie do naszych dwóch ostatnich rywali - Everton i WBA, gdzie woleli zamurować swoją bramkę i nie wychodzić z własnej połowy.
robsonLFC 17.12.2017 19:28 #
Zastanawiam się kogo bardziej Newcatle wyr*chało: Nas sprzedając nam Wijnalduma czy Tottenham sprzedając im Sissoko ;P
cezarkop 17.12.2017 19:30 #
Gensheimer każdy gra tak jak chce i stawianie takich zarzutów nie ma racji bytu , przecież nikt nie bronił nam tych meczów wygrać.
Razack 17.12.2017 19:32 #
Dziękujemy za spokojne zwycięstwo. Zatrzymać COUTINHO w zimowym okienku transferowym to będzie naszym priorytetem...
micer221 17.12.2017 19:32 #
Ważne zwycięstwo i cieszy po raz kolejny gra na "0" z tyłu przy wysokim wyniku co nie zdarzało sie w poprzednim sezonie. Teraz Arsenal i mam obawy ze dostaniemy tam manto bo sądzę ze mogą się zmotywować na nas jak na muly i Simon może nie pomóc ale zobaczymy. YNWA!!!
Juluz 17.12.2017 19:32 #
I życzę samych sukcesów ekipie Bournemouth, prócz meczów z nami. Chcą grać w piłkę i mają więcej jaj i honoru niż wiadomo kto. Powodzonka :D
pitek552 17.12.2017 19:50 #
świetna gra i jeszcze lepszy wynik! brawo!
TheGuy 17.12.2017 20:05 #
Ox mi dziś zaimponował, widać, że bardzo mu sie chciało. Osobiście uważam jego występ dzis za bardziej pozytywną sprawę niż popis cou i mo. Swoją drogą nie wiem czy byłby bardziej trafiony transfer w PL w ostatnich latach. Zachwyca i zarazem przeraża to ile jest w stanie sam ogarnąć na boisku.
arasz17 17.12.2017 20:25 #
All you need is LOVren
MaksiuLFCSanok 17.12.2017 20:36 #
jeśli mogę podzielić się z Wami opinią, to się nią podzielę.

Tak powinno być w każdym meczu w którym mierzymy się z drużynami ze środka tabeli. Zacytuje klasyka : Jeb Jeb Jeb i do domu.

Z perspektywy ostatniego tygodnia szkoda straconych 4 punktów, bo w takich kategoriach to traktuje ale autobus autobusowi nierówny - tym bardziej szacunek dla Bournemouth za otwarty mecz.

Za tydzień w piątek interesują mnie tylko 3 pkt cokolwiek 6:7 0:1 po karnym w 90 minucie whatever. Myślę że zwycięstwo napędziło by naszych jeszcze bardziej.

Błagam Jurgen wiem że lubisz Wijnalduma ale tego nie da się oglądać - mam nadzieje że boss pójdzie po rozum do głowy i wystawi rozsądną 2 linie na kanonierów

OX - tak wielu mówiło że jest nam niepotrzebny - Klopp przesunął go do środka i powiem szczerze jak kilku z Was tu pisało zaczyna mi imponować.

Chciałbym bardzo żeby Adam wrócił do formy z tamtego sezonu bo brakuje go i tych kilku bramek które pomogłyby w walce o...chyba 2 miejsce ale ja będe wierzył do końca do momentu kiedy nie stracimy matematyi że się uda - wkońcu przed sezonem otwarcie mówiłem ze w tym sezonie będziemy mistrzem

OK nie będziemy raczej ale TO JUŻ TEN CZAS ŻEBY JURGEN ZACZĄŁ WYCIĄGAĆ ASY Z RĘKAWA A LIVERPOOL ZNÓW BYŁ WIELKI.

sorry że tak długo , YNWA
MaksiuLFCSanok 17.12.2017 20:40 #
@ DUCH
zgadzam się z Tobą co prawda widziałem mecz tak do 65 minuty ale 1 połowa była miła dla oka

A jak się Adam zaprezentował ?
kubaburza 17.12.2017 20:50 #
Bournemouth zawsze gra otwarta pilke i wynik mnie nie dziwi ani troche..

Maksiu
Lallana najpierw glupio zolta zlapal potem przemykal sie jak cien ale powinien miec asyste bo ladnie pilke ingsowi wylozyl a ten nawet w bramke nie trafil.. niestety
MaksiuLFCSanok 17.12.2017 20:56 #
dzięki @kubaburza

a tak wogóle jaki skład przewidujecie na Arsenal i czy Wiśnie mogą polecieć w tym sezonie z PL (ostatnio sie nad tym zastanawiałem) wiem ze po za tematem i naszej drużyny to nie dotyczy ale w kontekście spotkań z dołem na wiosne ta wlaka o utrzymanie może mieć znaczenie
erewu 17.12.2017 21:07 #

Czy ktoś postawił tak jak wytypowałem? Ja 200 do przodu xD pozdrawiam

YNWA
jay7575 17.12.2017 21:09 #
Dobry mecz ...jeszcze lepszy wynik. Nie ma na kogo narzekać choć i tak znaleźli się wśród Was i tacy. Z Arsenalem nie będzie tak łatwo ale z taką grą jaką prowadzimy mamy szanse wygrać. Skrzydła super Robertson podoba mi się w swoich rajdach do przodu i solidności z tyłu. Jeśli chłopaki się szybko zregenerują...w środę czeka nas fajny mecz. Poza tym YNWA !!!!!
onlyYNWA 17.12.2017 21:41 #
a zybyscie sie posrali jak City dogonimy
JanekPG 17.12.2017 22:02 #
Brawo o to chodziło.
Andrew000 17.12.2017 22:32 #
Lovren już nie out? Klopp kochany? Henderson już nie sztywniak, co podaje tylko do tylu? A gdzie "Dobry mecz Dejan. Fajnie Jurgen, że Ings, Robertson czy Solanke dostali swoje szanse. Poprawny mecz Cap."? Zastanówcie się nad tym przed odesłaniem naszych piłkarzy do rezerw Stoke po następnym remisie ze średniakiem. YNWA!
onlyYNWA 17.12.2017 22:42 #
jakim cudem gramy z Arsenalem jak nie gralismy jeszcze ze Swensea !?
Wojteklfc92 18.12.2017 08:22 #
Cieszy wysokie zwycięstwo i dobra gra, ale nie można popadać w zachwyt po jednym meczu (bo jak by nie było dwa poprzednie to remisy). W obronie nadal kilka poważnych błędów prez które mogło by nie być tak kolorowo. Jak wygraja następne 4-5 meczów to można się cieszyć (o ile kolejne 3-4 nie będzie w plecy).
caharin7 18.12.2017 09:00 #
mecz spoko,zapominamy o nim i jedziemy dalej.
Dżeku 18.12.2017 10:49 #
Dobry mecz Dejan. Fajnie Jurgen, że Ings, Robertson czy Solanke dostali swoje szanse. Poprawny mecz Cap. ;)

VVD: Musimy poprawić wiele elementów  (0)
25.04.2024 09:09, Loku64, Liverpoolfc.com
Dyche: Kibice byli niesamowici  (0)
25.04.2024 07:40, RosolakLFC, evertonfc.com