Ojo chce pomóc Fulham w awansie

Sheyi Ojo powiedział, że ma w Fulham misję do wykonania, która polega na powrocie zespołu z Londynu do Premier League. Skrzydłowy na początku sezonu musiał pauzować przez 2 miesiące z powodu urazu ramienia. Uraz nogi w styczniu wykluczył go z gry na kolejne 6 tygodni.

Ojo wrócił ostatnio do gry i wystąpił w 4 ostatnich spotkaniach Fulham. W obecnym sezonie ma łącznie 22 mecze na koncie i pomógł ekipie Slavisy Jokanovicia w awansie na 4 miejsce w the Championship.

- Tak, to był dla mnie trudny okres. Długo nie grałem, lecz cieszę się, że znów mogę grać i pomagać zespołowi - mówi 20-latek.

- Okey, chciałbym grać więcej, ale zdaję sobie sprawę, że muszę być cierpliwy i mam nadzieję, że wkrótce otrzymam więcej minut na boisku.

- Graliśmy w ostatnich czasie przeciwko mocnym zespołom, ale podołaliśmy zadaniu. Jesteśmy niepokonani od 15 spotkań, znajdujemy się w bardzo dobrej dyspozycji i musimy ją utrzymać do końca sezonu.

- Sobotnia wygrana z Preston była dla nas niezwykle istotna. Chcemy awansować do Premier League. W weekend postaramy się o kolejne 3 punkty w konfrontacji z QPR - podsumował Ojo.