Problemy defensorów przed LM

Środkowi obrońcy walczą z czasem przed półfinałem Ligi Mistrzów. Ze strony Liverpoolu jest to Dejan Lovren, natomiast ze strony Romy problemy ze zdrowiem ma Manolas.

Liverpool wciąż zmaga się z urazem Dejana Lovrena, który za wszelką cenę chce zagrać w półfinale, a następnie wygrać Ligę Mistrzów. Włoska Roma również jest pełna obaw z powodu kontuzji Manolasa.

Włączając w to kontuzję Joëla Matipa, the Reds będą mieli problemy z wypełnieniem luki w miejscu drugiego środkowego obrońcy u boku van Dijka na półfinał. Dejan opuścił zwycięskie spotkanie z Bournemouth 7 minut przed końcem, natomiast Kostas Manolas został zmuszony do zejścia z boiska w 74. minucie w meczu przeciwko Lazio.

26-latek został nazwany w Rzymie greckim bogiem, po tym, jak zapewnił swojej drużynie awans do półfinału strzelając Barcelonie bramkę na 3:0. Manolas w meczu z Lazio poczuł skurcze i musiał zostać zmieniony, jednak wszyscy oczekują jego powrotu na mecz z Genuą w Serie A.

W porównaniu do Romy, Liverpool musi czekać na jakiekolwiek dalsze informacje na temat zdrowia Chorwata i jego ewentualnego powrotu.