Warnock: Andy jest genialny

Andy Robertson i jego styl gry idealnie pasuje do sposobu w jaki Liverpool podchodzi do starć z rywalami, a Szkot wydaje się mieć wszystko czego potrzeba lewemu obrońcy do grania na najwyższym poziomie.

Nowy kapitan reprezentacji Szkocji przeszedł z Hull City do Liverpoolu w lato 2017 roku ze względu na swoje umiejętności obronne w połączeniu z możliwościami wspomagania ofensywy. Były obrońca the Reds, Stephen Warnock nie jest zaskoczony postawą Robertsona i tym jak dobrze został przyjęty przez fanów na Anfield, co więcej wierzy, że numer 26. Liverpoolu posiada wszystko, co powinien posiadać obrońca.

- Jest genialnym piłkarzem, spisuje się świetnie od momentu kiedy tu przybył, na ten moment jest nam niezbędny. Posiada wszystko, jest dobry w obronie, jest szybki, agresywnie doskakuje do piłki, idealnie pasuje do stylu gry Liverpoolu. Jestem co do niego całkowicie przekonany.

- Ciężko jest stać się ulubieńcem publiczności grając na pozycji lewego obrońcy, jednak jemu to się udało. Zdobył uznanie wszystkich w bardzo szybkim czasie. Został teraz kapitanem reprezentacji Szkocji, co także jest dla niego świetną wiadomością. Udowodnił, że z pewnością sobie poradzi, jest zdolny do gry na światowym poziomie.