Henderson: Czas na trofea

Obecny skład Liverpoolu jest najsilniejszy, w jakim miał przyjemność grać Jordan Henderson. Kapitan the Reds powiedział, że zespół musi zrobić teraz kolejny, ostateczny krok do przodu, zakończony jakimiś zdobyczami pucharowymi.

Czerwoni dwukrotnie kończyli sezon w Premier League na 4 miejscu, potwierdzając stabilizację pod wodzą Kloppa. Liverpool zagwarantował sobie tym samym drugi raz z rzędu udział w rozgrywkach Ligi Mistrzów, czego kibice na Anfield nie widzieli już dawno.

- W zeszłym sezonie niekiedy graliśmy taki futbol, że mógłbym śmiało powiedzieć, iż była to najlepsza drużyna Liverpoolu, której byłem częścią - powiedział Jordan.

- Wcześniej mieliśmy w zespole niesamowitych zawodników, takich jak Stevie, Suarez i Coutinho. Wszyscy byli fantastyczni.

- Obecnie jako zespół jesteśmy niezwykle silni, a wszystko jest zasługą menadżera. Odkąd Klopp pojawił się w Liverpoolu, zmierzamy w dobrym kierunku. Teraz nadszedł czas na postawienie ostatniego kroku, którym będzie sięgnięcie po trofea - podsumował kapitan.