21.04.2024
17:30

Osób online 126

Czerwoni w reprezentacjach

Przerwa reprezentacyjna trwa w najlepsze, jak spisują się zawodnicy Liverpoolu? Sadio Mané pomógł Senegalowi wygrać spotkanie z Gwineą Równikową w kwalifikacjach do Pucharu Narodów Afryki.

Skrzydłowy Liverpoolu rozegrał całe spotkanie po tym jak udało im się zwyciężyć dzięki bramce z początku drugiej połowy. Senegal znajduje się na pierwszym miejscu w grupie mając na koncie 13 punktów, czeka ich jeszcze spotkanie z Madagaskarem w marcu 2019 roku.

Andy Robertson kolejny raz jako kapitan poprowadził Szkocję do zwycięstwa, bowiem jego reprezentacja pokonała 4:0 Albanię w Lidze Narodów. Szkoci mają na koncie sześć punktów, tyle samo co Izrael. Obie reprezentacje zagrają bezpośredni mecz we wtorek.

Curtis Jones pojawił się na boisku w 56. minucie spotkania reprezentacji Anglii do lat 18, kiedy to przegrywając 1:0 udało im się wyciągnąć na koniec wynik 3:1 pokonując tym samym Irlandię.

Rafael Camacho rozegrał 65. minut w spotkaniu reprezentacji Portugalii do lat 19. przeciwko Armenii, zakończonym wynikiem 5:1 dla Portugalczyków.