31.03.2024
15:00

Osób online 980

Alisson graczem meczu z Napoli

Alisson Becker w głosowaniu fanów został wybrany najlepszym piłkarzem Liverpoolu w rywalizacji z Napoli na Anfield. Brazylijczyk zebrał 43% głosów, wyprzedzając Mo Salaha (16%) i Virgila van Dijka (11%).

kubaburza 14.12.2018 08:53 #
W sumie nie zagral wielkiego meczu poza ta interwencja na koniec bo nie mial co robic ale po latach Mignoletow i Kariusow kazdy dobry mecz bramkarza to motm :D
Niesamowity skok jakosciowy :D
zimnepiwo 14.12.2018 10:19 #
@kubaburza Jest dokładnie tak jak mówisz! Trzeba się jednak cieszyć, że wreszcie ktoś nam może uratować dupę w tej jedynej jedynej sytuacji (Mignolet ratował w max 6 na 10 takich piłek). Dla mnie MOTM jest Salah, bo wykonał tytaniczną pracę, ale wyróżnienie Alissona też dobre :)
Już się nie mogę doczekać wyboru MOTM po meczu z MUłami :)
kubaburza 14.12.2018 10:41 #
Zimnepiwo ziomeczku, miejmy nadzieje ze gra bedzie tak dobra ze bedziemy mieli w kim wybierac :D
18LBoY92 14.12.2018 10:56 #
Wg mnie ciężko wybrać MOTM, ale jak już to dałbym go Salahowi bo strzelił piękną bramkę i harował przez 90 min jak dzik. Również Hehendo zagrał doskonałe zawody w drugiej połowie. Jak za nim nie przepadam to po tym meczu zdobył mój szacunek :) Oby tak dalej.
consigliere 14.12.2018 12:15 #
od Salaha lepiej zagrała połowa składu. mnóstwo niedokładnych podań, złych decyzji, zmarnowanych okazji + gol, tak wyglądał mecz Egipcjanina.
kacciq 14.12.2018 13:29 #
@consigliere

No chyba żartujesz. Salah zagrał świetny mecz. Zmarnował dwie setki (mniej niż Mane), ale strzelił zwycięskiego gola i chwała mu za to.
A poza golem, Mo w końcu był tym Mo z zeszłego sezonu, dzikiem któremu niemal nie da się zabrać piłki (co na początku tego sezonu kompletnie u niego nie funkcjonowało), świetnie rozprowadzał akcje i stwarzał okazje kolegom.
Jak dla mnie Salah, VVD i Wijnaldum to trójka najlepszych piłkarzy w tamtym meczu.
fesaczi 14.12.2018 13:32 #
Z całym szacunkiem, dyskutować na temat MOTM można i każdy ma prawo mieć inna opinie, ale jak można powiedzieć, ze od Salaha lepiej grała połowa składu? Gość zdobył zwycięską bramkę po INDYWIDUALNEJ akcji. Wykreował kolegom 2-3 stuprocentowe sytuacje oraz przez 95 min rwał i uczestniczył w sposób kluczowy w każdej akcji, już pomijam, ze cofał i wracał do obrony pokazując cały mecz, ze nikomu na boisku nie zależy na wygranej tak jak jemu. Jedyne co mu można zarzucić to zmarnowanie 3 setek i właśnie to mu zarzucam, ale chłop przynajmniejznalazł się w tych sytuacjach. Zagrał fenomenalny mecz i totalnie pomija się go jako bohatera meczu co jest skrajnie niesprawiedliwe.

Fakty i ciekawostki przed meczem z Mewami  (0)
29.03.2024 10:38, RosolakLFC, liverpoolfc.com
Obchody 35. rocznicy Hillsborough w ten weekend  (0)
28.03.2024 23:45, A_Sieruga, liverpoolfc.com