Klopp o kontuzji Lovrena

Jürgen Klopp potwierdził, że Dejan Lovren nabawił się urazu podczas spotkania przeciwko Wolverhampton w ramach III rundy Pucharu Anglii. The Reds polegli 2:1 i odpadli z rozgrywek.

Środkowy obrońca Liverpoolu po sześciu minutach rywalizacji usiadł na murawie Molineux Stadium i nie był w stanie kontynuować gry, zmienił go 16-letni Ki-Jana Hoever.

- Z tego co słyszałem to chodzi o naciągnięcie ścięgna udowego. Pytałem wszystkich lekarzy czy coś wskazywało na pogorszenie stanu zdrowia Dejana, jednak nic takiego nie miało miejsca, po prostu to się stało i nic nie mogliśmy z tym zrobić. Na ten moment nie wiemy jak długo potrwa przerwa Lovrena, musimy czekać na więcej informacji.

Szkoleniowiec the Reds wypowiedział się także na temat występu młodego Hoevera.

- Kiedy niektórzy zobaczą, że naszą parę środkowych obrońców tworzyli Fabinho i 16-latek to zapewne pomyślą, że nie traktowałem tych rozgrywek poważnie. Próbowaliśmy wszystkiego, co w naszej mocy, aby wygrać to spotkanie. Z drugiej strony nie możesz przed meczem zakładać, że 16-latek zagra przez niemalże 90. minut, często potrzeba czasu. On jednak poradził sobie doskonale. Często bywa i tak, że nie chodzi o to ile masz lat, tylko o to jak dobry jesteś na boisku.