Menedżer Wilków o starciu z the Reds

Liverpool przegrał wczoraj z Wolverhampton Wanderers 1:2 i pożegnał się z Pucharem Anglii już w 3. rundzie. Zapraszamy do przeczytania pomeczowej wypowiedzi Nuno Espirito Santo, który był zadowolony z postawy swoich zawodników.

- Bardzo dobrze zareagowaliśmy na straconego gola i szybko objęliśmy prowadzenie po raz drugi. Powinniśmy uniknąć straty bramki, będziemy musieli przeanalizować tę sytuację, ale finalnie jestem zadowolony z postawy moich piłkarzy. Fani również spisali się na medal.

- Strzeliliśmy dwa ładne gole po udanych akcjach. W pełni na to zasłużyliśmy. Wygrana pozytywnie wpłynie na naszą pewność siebie, to oczywiste.

- Rúben Neves to niezwykle utalentowany zawodnik. Wielokrotnie udowadniał to w przeszłości. Zachęcamy go, żeby częściej oddawał uderzenia z dystansu, bo potrafi to robić. Strzelił ładną bramkę i jesteśmy szczęśliwi z tego powodu - dodał 44-latek.

- Zagraliśmy dobrze, byliśmy świetnie zorganizowani. Mierzyliśmy się z wymagającym rywalem. Nieustannie naciskaliśmy na naszych przeciwników. Każdy zawodnik dał z siebie wszystko.

- Puchar Anglii to wyjątkowe wyzwanie. Do każdego spotkania w tych rozgrywkach będziemy podchodzić tak samo skoncentrowani, ale teraz liczy się dla nas tylko mecz ligowy, który odbędzie się w poniedziałek.