Robbo: To nam pomoże

Zawodnicy the Reds najbliższe spotkanie rozegrają dopiero 19 lutego, gdy przyjdzie im się zmierzyć z Bayernem Monachium na Anfield. Jürgen Klopp i jego podopieczni skorzystają z tej przerwy i wybiorą się na kilkudniowy obóz. Andy Robertson wierzy, że czas spędzony poza Liverpoolem pozytywnie wpłynie na całą drużynę przed najważniejszą częścią sezonu.

- Obecnie mamy trochę problemów z kontuzjami, ale sytuacja jest coraz lepsza. Trent wrócił do treningów, to fantastyczna wiadomość.

- Gini ma za sobą ciężki tydzień, ale ostatecznie wystąpił w sobotę i był niesamowity. Rozegrał genialne spotkanie. Miło było również zobaczyć Hendersona na ławce rezerwowych.

- Do meczu z Bayernem Monachium zostało jeszcze 10 dni. Teraz wyjedziemy na obóz treningowy i mam nadzieję, że w pełni go wykorzystamy. Takie coś jest nam potrzebne, to z pewnością nam pomoże.

- Dobrze jest czasami zmienić otoczenie. Oczywiście nie jedziemy na wakacje, bo przed nami wiele wymagających sesji. Wkraczamy w decydującą część sezonu - dodał Szkot.

- Przed wszystkim liczę, że podczas naszego wyjazdu trafimy na dobrą pogodę. Zawsze przyjemniej pracuje się, kiedy świeci słońce. Zależy nam na odpowiednim przygotowaniu się do starcia z Bayernem. Wierzę, że czeka nas kolejna niezapomniana noc na Anfield.