27.04.2024
13:30

Osób online 1115

Bez bramek do przerwy

Kibice na Anfield byli świadkami bardzo wyrównanej pierwszej połowy w spotkaniu Liverpoolu z Bayernem. Oba zespoły miały świetne okazje do objęcia prowadzenia, goście kilka razy mieli swoje szanse po pomyłkach Alissona Beckera.

Gerrard32 19.02.2019 21:48 #
Za dużo się chłopaki pierdolą... Mane ja za dawnych czasów. Wszystko co strzela, leci obok bramki :)
Owen89 19.02.2019 21:48 #
Zaiste dziwny mecz. Na plus Gini, Hedno i Feddek ;) do boju the Reds !
Knucu 19.02.2019 21:48 #
Hendo MOTM jak na razie
Fifi 19.02.2019 21:48 #
Komentatorzy to jakas porazka, co chwile mylą mane z keitą
Paviola 19.02.2019 21:48 #
Co gra Keita, Henderson to aż bajka. Z przodu też technicznie pięknie, szkoda tylko braku bramki. Jak Mane w drugiej połowie uderzy w końcu prawą nogą, a nie lewą to coś wpadnie.
Bengaloe 19.02.2019 21:49 #
Świetnie wyglądamy z przodu, w obronie jest elektrycznie i właściwie wszystko co Bayern sobie tworzy dostaje po naszych babolach. Mecz z wyraźnym wskazaniem na nas i trzeba to wykorzystać po przerwie.
HyppiaYNWA 19.02.2019 21:49 #
Co za mecz Hendersona! Jest wszędzie nasz kapitan, czyści wszystko i do tego to podanie do Salaha, obyśmy częściej widzieli kapitana w takiej formie! Więcej spokojnej głowy pod bramką Neuer'a i mecz jest do wygrania, YNWA!
remekiusz 19.02.2019 21:49 #
Hendo co dzisiaj zamyka mordy hejterom to nie mam pytań. Genialnie gra.
ynwa19 19.02.2019 21:49 #
Zaczęliśmy jak ślimaki ale powoli się rozgrywamy.
Ali!chłopie obudź się!
Come on LFC!-:)
Mort 19.02.2019 21:49 #
Alisson gra swoje. Jedna magia po strzale Matipa i ze dwie akcje na zawał serca...
cezarkop 19.02.2019 21:49 #
I am respect
radoLFC 19.02.2019 21:49 #
Tak mi się wydaje że lepiej być w rytmie meczowym, grając np w Pucharze FA niż grać w dziadka gdzieś w Arabelli.
krzycho765 19.02.2019 21:50 #
Bayern nam zostawia dużo miejsca ale my też trochę. Sądzę że nastrzelamy w drugiej
Adi15 19.02.2019 21:51 #
Mane keita jeden chu haha
cezarkop 19.02.2019 21:52 #
W rewanżu będzie nam się lepiej grało,wystarczy tylko skuteczność poprawić i mamy ich.
stoigniew 19.02.2019 21:53 #
Zawał i pikawa - chciałem spokojnie. Nie będzie spokojnie.
Juluz 19.02.2019 21:54 #
Henderson to mi podczas meczu nawet biurko wyczyścił i mogłem sobie spokojnie oglądać
ynwa19 19.02.2019 21:54 #
Aż tak pięknie jak niektórzy koledzy tą pierwszą połowę opisują to nie było.
Gnabry bardzo niebezpieczny,nasz pressing częstokroć jest grany na alibi a z przodu zbytnia nerwowość.
Do boju Liverpool-:)
ElFirmino 19.02.2019 21:55 #
Keita, Henderson i Firmino póki co najlepsi, Wijnaldum też gra dobre zawody. Mane pcha się do gry i świetnie, ale brakuje mu tego wykończenia, Robertson zawodzi niedokładymi dośrodkowaniami, a to co odpierdala Alisson to bez komentarza. Myślałem, że on zapewni nam spokój na bramce, Mignolet przy nim to oaza spokoju. Mam nadzieję, że drugiej połowie coś strzelimy, bo na Alianz Arenie będzie trudno i przyda się chociaż bramka zaliczki. Na całokształt gry nie ma co narzekać, bo to jednak wielka drużyna i nie ma co liczyć na pewne bęcki i kilkubramkowe porwadzenie.
radoLFC 19.02.2019 21:56 #
Hendo i Keita grają świetnie ale nie zapominajcie o Firmino.
cezarkop 19.02.2019 21:57 #
Za często uderzamy przewrotką, a techniką jesteśmy na bakier już od jakiegoś czasu.
John 19.02.2019 21:58 #
Ten poniewierany na LFC.pl Henderson porządkuje cała grę w środku dziś + ratuje nam dupę po babolu Mane.
ManiacomLFC 19.02.2019 22:00 #
@radoLFC jakbyśmy grali w FA Cup nadal to pewnie nadal rezerwami, ale ja też jestem przeciwny takimi zgrupowaniami daleko od domu w trakcie sezonu... ale nie ja tu jestem trenerem, Klopp na pewno wie lepiej. Po prostu kilka takich wyjazdów kojarzę i zawsze był problem z pierwszym meczem po powrocie.

Dzisiaj nie gramy źle, ale na zbyt wiele pozwalamy Bayernowi. Ucieszy mnie nawet skromne 1:0, ale musimy dziś zachować czyste konto
Gensheimer 19.02.2019 22:00 #
Odpuściłem sobie polski komentarz, wolę na spokojnie oglądać na BT Sport.
Poza babolami naszej obrony to przez pierwszych 25 minut oglądaliśmy piłkarskie szachy. Potem nieco więcej chaosu i nieco zadziało się pod bramką Bayernu. Nastawić celowniki i powinno coś wpaść. Przede wszystkim na zero z tyłu
Owen89 19.02.2019 22:01 #