Milner o wygranej z Bayernem

Liverpool zapewnił sobie awans do kolejnej rundy w Lidze Mistrzów po zwycięstwie z Bayernem Monachium. Podopieczni Jürgena Kloppa wygrali 3:1 dzięki trafieniom Sadio Mané (2) i Virgila van Dijka. James Milner w wywiadzie pomeczowym nie ukrywał swojego zachwytu nad ostatnią formą Senegalczyka.

- Myślę, że rozegraliśmy udany mecz, tym bardziej, że walczyliśmy o awans na wyjeździe przeciwko jednej z najlepszych drużyn w Europie - stwierdził 33-latek w rozmowie dla BT Sport.

- To nie był nasz najwyższy poziom, ale najważniejsze, że udało się uzyskać zadowalający rezultat. Broniliśmy się naprawdę nieźle, nie pozwoliliśmy im na stworzenie zbyt wielu sytuacji. Nasze ofensywne trio zaprezentowało się znakomicie.

- Sadio jest w genialnej formie. Pierwsza bramka w jego wykonaniu była po prostu niedorzeczna. Zachował się świetnie, pozostając spokojnym do samego końca. Niewielu by tak potrafiło. Mam nadzieję, że będzie grał na tym poziomie do końca sezonu.

- Nie wszystko poszło po naszej myśli. Kontuzja Jordana zmieniała nasze plany, ale Fabinho szybko odnalazł się na boisku, co udowadnia, że jesteśmy bardzo dobrze zgranym zespołem. Każdy jest gotowy, żeby pomóc reszcie drużyny - zakończył doświadczony Anglik.