Kovač i Hummels po porażce

Bayern Monachium pożegnał się wczoraj z Ligą Mistrzów. Bawarczycy polegli na własnym stadionie 1:3 w rewanżowym spotkaniu 1/8 finału z Liverpoolem. Zapraszamy do zapoznania się z pomeczowymi przemyśleniami Niko Kovaca i Matsa Hummelsa.

- Po strzeleniu drugiego gola pokazali pełnię swoich umiejętności. Zaprocentowało doświadczenie zdobyte w poprzedniej kampanii i nie dali nam szans na zdobycie wyrównującej bramki.

- Czujemy rozczarowanie, ale wciąż możemy zgarnąć dwa trofea w tym sezonie. Jesteśmy w dobrej sytuacji, jeśli chodzi o rozgrywki ligowe i nadal walczymy w Pucharze Niemiec. Naszym celem jest wygranie tych rozgrywek - stwierdził szkoleniowiec Bayernu.


- Znam Jürgena Kloppa i wiem, że to menedżer, który potrafi rozpracować nawet najlepszą drużynę na świecie i wyrzucić ją z turnieju. Udowodnił dzisiaj swoją klasę.

- Gol na 2:1 dla Liverpoolu odebrał nam wiarę w osiągnięcie wyniku, która da nam awans. Później nasi rywale kontrolowali ten mecz, choć moim zdaniem żadna drużyna nie zaprezentowało pełni swoich możliwości - dodał Hummels.