Gündoğan: Mają dużo szczęścia

İlkay Gündoğan uważa, że Liverpool ma w tym sezonie mnóstwo szczęścia, dzięki czemu wciąż może rywalizować o tytuł mistrza kraju z Manchesterem City. The Reds są obecnie na czele tabeli, chociaż należy pamiętać, że Obywatele mają do rozegrania jedno zaległe spotkanie.

Liverpool w ostatnich tygodniach odnosił zwycięstwa, dzięki bramkom strzelanym w końcówkach meczów z Fulham, Tottenhamem, czy Southampton.

Reprezentant Niemiec jest przekonany, że wszystkie karty są jednak w rękach Manchesteru City, który według pomocnika, prezentuje najlepszą piłkę na Wyspach.

- Liverpool jest zdeterminowany, by sięgnąć po mistrzostwo kraju. Chcą wygrać Premier League bardziej niż Ligę Mistrzów.

- Wszystko jest w naszych rękach. Sądzę, że gramy lepiej od nich. Mieliśmy już 7 punktów straty, ale ostatecznie zdołaliśmy ich wyprzedzić.

- Jeśli wygramy nasz zaległy mecz to znów będziemy na samym szczycie.

- Liverpool w ostatnich tygodniach mógł liczyć na furę szczęścia. Strzelili dużo goli w końcowych fragmentach swoich meczów.

- Tak jak powiedziałem, wszystko zależy od nas. Wygrywając ostatnich 6 meczów w Premier League, zostaniemy mistrzami kraju.

- Aktualny sezon jest dla nas rzeczywiście znakomity. Sięgnęliśmy po Puchar Ligi, awansowaliśmy do finału FA Cup. Myślę, że stać nas na poczwórną koronę - podsumował.