Nowy partner Liverpoolu: 1XBET

Liverpool FC nawiązał współpracę z międzynarodową firmą branży gier i technologii 1XBET, która stanie się oficjalnym globalnym partnerem zakładów bukmacherskich LFC, umożliwiając kibicom korzystanie z ekskluzywnych ofert i rozrywek sportowych.

1XBET planuje zwiększyć świadomość marki na kluczowych rynkach światowych. Firma reklamować będzie się na Anfield oraz platformach cyfrowych Liverpoolu. 1XBET będzie również współpracować z zawodnikami pierwszego zespołu i legendami klubu. Dzięki temu ma zapewnić fanom dodatkowe sposoby interakcji i zaangażowania się w świat piłki nożnej.

Jedna z najszybciej rozwijających się firm w branży bukmacherskiej, 1XBET może pochwalić się największą liczbą dostępnych w zakładach przedmeczowych i live rynków, a także grami online, takimi jak kasyno i wirtualne automaty do gier.

Billy Hogan, dyrektor zarządzający LFC, powiedział: „Cieszymy się, że możemy powitać 1XBET w Liverpoolu w roli naszego najnowszego partnera. Wiem, że ich gry i oferty specjalne spodobają się naszym fanom na całym świecie. Nie możemy doczekać się aż wspólnie rozpoczniemy kolejny sezon 2019/20.

Alex Sommers, rzecznik prasowy 1XBET, powiedział: „Liverpool FC jest jednym z najbardziej znanych klubów piłkarskich na świecie z bogatą historią i ogromną globalną grupą fanów. Jesteśmy niesamowicie podekscytowani współpracą z klubem. Dzięki naszym innowacyjnym produktom i doświadczeniu w zakładach bukmacherskich chcemy zbliżyć fanów do wydarzeń sportowych.

- Jesteśmy bardzo dumni ze współpracy jaką nawiązaliśmy z Liverpoolem FC. Chcemy ściśle współpracować z fanami na całym świecie, zapewnić im niesamowitą rozrywkę i zaproponować wyjątkowe oferty w nadchodzącym sezonie.

Założona w 2007 r. Firma szybko rozwija się w różnych regionach świata takich jak: Europa, Azja, Afryka i Ameryka Łacińska. 1XBET może pochwalić się nawiązaniem wielu prestiżowych partnerstw.