Origi podpisuje nowy kontrakt!

Divock Origi podpisał dziś nową umowę z Liverpoolem, wiążąc swoją dalszą przyszłość z ekipą z Anfield. 24-letni napastnik, który na Wyspy trafił z Lille w 2014 roku, będzie zatem kontynuował swoją przygodę z piłką w barwach the Reds.

Belgijski napastnik ugruntował swoją pozycję w klubie w drugiej połowie minionego sezonu. Strzelał kluczowe bramki w ligowych potyczkach z Evertonem, czy Newcastle, a także został jednym z bohaterów rewanżowego półfinału Ligi Mistrzów z Barceloną, a także finałowej batalii z Tottenhamem w Madrycie.

- Jestem bardzo szczęśliwy, że udało mi się podpisać kontrakt. To daje mi niezwykle pozytywny impuls przed początkiem nowego sezonu - powiedział napastnik Liverpoolu.- Od zawsze czuję się tu jak w domu. Urosłem w Liverpoolu piłkarsko od początku swojej kariery. Mogę powiedzieć, że stałem się tu mężczyzną. W końcu przybyłem do Anglii w wieku 19 lat.

- Przed podjęciem decyzji musiałem przedyskutować dokładnie sprawę z klubem, jak również swoimi najbliższymi. Czułem jednak, że będzie to najwłaściwsza z możliwych decyzja.

- To niesamowite miejsce do rozwoju. Personel trenerski, wszyscy pracownicy, piłkarze, kibice są fantastyczni. Kiedy tu jesteś, czujesz, że przebywasz w wyjątkowym miejscu.

- Wciąż jesteśmy młodzi, a w naszej ekipie jest ogromny potencjał. Dobrze się bawimy razem na treningach, a na boisku stanowimy monolit. Te wszystkie czynniki ułatwiają nam późniejsze sukcesy - podsumował.