Postacie » Blood Red

Młodzi the Reds dostali drugą szansę

Kiedy jeden człowiek traci, drugi na tym zyskuje. W wyniku wycofania się z NextGen Series Tottenhamu, młodzi the Reds znaleźli się w półfinale rozgrywek i stoją przed szansą zagrania z Barceloną.

Rodolfo Borrell został pozbawiony nadziei w wyniku porażki młodych Czerwonych 1:0 z Tottenhamem w ramach NextGen Series w tym tygodniu.

Hiszpanowi ciężko było pogodzić się z odpadnięciem z młodzieżowej Ligi Mistrzów, biorąc pod uwagę, że jego zespół dominował w ćwierćfinale i zmarnował wiele okazji.

W przeciwieństwie do trenera Kogutów - Tima Sherwooda, który cieszył się ze szczęścia, jakie miała jego drużyna.

Minęły 24 godziny i emocje były zupełnie inne. Kiedy okazało się, że Tottenham wystawił gracza nie spełniającego warunków, wycofał się z zawodów, dzięki czemu the Reds wrócili do gry.

Teraz Borrell ma przed sobą perspektywę wymarzonego starcia z Barceloną. Katalończycy zagrają w czwartek z Ajaxem Amsterdam, a zwycięzca przyjedzie na Anfield zmierzyć się z Liverpoolem w półfinale.

Borrell spędził 13 lat trenując młode drużyny Barcy, pomagając w kształceniu piłkarzy takich jak Lionel Messi, Gerard Pique i Cesc Fabregas.

Nowatorskie rozgrywki NextGen Series przyniosły Liverpoolowi wiele korzyści w tym sezonie. Zwróciły uwagę młodych talentów, jak Joao Carlosa Teixeiry, który w tym tygodniu przeniósł się do Merseyside ze Sportingu Lizbony.

Kiedy Borrell myślał już, że przygoda z młodzieżową Ligą Mistrzów dobiegła końca, jego młodziki otrzymały drugą szansę. Teraz muszą ją wykorzystać.

Autor: James Pearce Dodano: 04.02.2012

Copyright © by LFC.pl 2004-18, design: Arik & Wieviór, development: Wieviór, CloudFlare Acceleration: ON

stat4u