Postacie » Blood Red

Kibice wspierają Hodgsona

Jeszcze w ostatnich tygodniach na ławce trenerskiej Liverpoolu, Roy Hodgson mógł usłyszeć jedynie hasła ponaglające go do opuszczenia Anfield. Podejrzanie wygląda zatem postawa kibiców the Reds, którzy dziś przyczyniają się do rosnącej popularności swojego było trenera w walce o posadę selekcjonera reprezentacji.

Możemy zapomnieć o faworycie bukmacherów, Harrym Redknappie, który z wynikiem 13% głosów zajmuje drugie miejsce w internetowym zakładzie The Times. Z wielką przewagą mając 40% głosów wyprzedza go Hodgson, który dla tej pracy przeszedłby po rozpalonym węglu.

Biorąc pod uwagę największe osiągnięcie Hodgsona, jakim było wygranie Danish Super League jedenaście lat temu, a obecnie zmaga się z tym aby utrzymać West Brom w dobrej dyspozycji, zaskakujące jest, że znalazł się on na liście kandydatów na selekcjonera reprezentacji.
Wobec tego jak on w ogóle został trenerem Liverpoolu? Utrzymuje się powszechna opinia, że Hodgson skorzystał ze starań o jego dobre imię w południowych mediach, które dyskutowały o jego zasługach, a o to, co się nie powiodło oskarżały każdego tylko nie jego.

Wielu fanów Liverpoolu chciałoby przyczynić się do wybrania Hodgsona po raz kolejny na stanowisko, na które jest poza jego zasięgiem.

Autor: James Pearce Dodano: 11.02.2012

Copyright © by LFC.pl 2004-18, design: Arik & Wieviór, development: Wieviór, CloudFlare Acceleration: ON

stat4u