Postacie » Blood Red

Problem nowego menedżera

Natłok spraw, z którymi przyjdzie zmierzyć się nowemu menedżerowi Liverpoolu będzie wielki. Jednym z pierwszych zadań, które go czeka, będzie przesiew graczy, którzy ostatni czas spędzili na wypożyczeniach.

Na tę chwilę Alberto Aquilani, Joe Cole, Danny Wilson i Dani Pacheco są gotowi, by stawić się w Melwood na pierwszy trening okresu przygotowawczego do przyszłego sezonu.

Milan nie zdecydował się na zakup Alberto Aquilaniego za 5 milionów funtów, a Lille, które opłacało tylko jedną trzecia tygodniówki Joe Cole’a przyznało, że nie może pozwolić sobie na utrzymanie tego gracza.

Wilson jest ciągle wystarczająco młody, by się rozwijać, jednak wróci po nieudanej próbie wywalczenia miejsca w pierwszym składzie Blackpool.

Kuriozalny układ z zeszłego lata stanowił o tym, że Pacheco dołączy do Atletico Madryt, które natychmiast po wejściu w życie tej umowy wysłało go do Rayo Vallecano. Atletico ma możliwość zakupu 21-letniego Hiszpana, jednak to rozwiązanie wydaje się mało prawdopodobne.

- Nie pytajcie mnie o moją przyszłość – tymi słowami Pacheco zwrócił się do swoich fanów za pomocą twittera.

- Nie grałem tyle ile się spodziewałem. Jeśli nic się nie zmieni – Atletico nie zdecyduje się wykupić mnie z Liverpoolu, wstawię się do Melwood na okres przygotowawczy do nowego sezonu. Mój kontrakt z klubem kończy się w 2014 roku – dodał Pacheco.

Autor: James Pearce Dodano: 19.05.2012

Copyright © by LFC.pl 2004-18, design: Arik & Wieviór, development: Wieviór, CloudFlare Acceleration: ON

stat4u