Aldridge: Zazdrościłem Lambertowi

Jeżeli jakakolwiek żółta kartka jest coś warta to z pewnością ta Lamberta. Muszę przyznać, że zazdrościłem mu tej radości, kiedy wpadł w objęcia fanów. Świetnie to wyglądało, a sama bramka nie mogła paść w lepszym momencie.

Ten rodzaj radości zdradza pasje oraz ukazuje ducha wspólnoty. Pokazuje, że drużyna gra dla kibiców oraz to co jest w jej wnętrzu. Uwielbiałem oglądać takie obrazki, gdy byłem piłkarzem, menedżerem, ponieważ odnosisz wrażenie, że tacy piłkarze poszliby na wojnę dla ciebie.

Cieszę się ze szczęścia Rickiego. To lokalny chłopak, który gra dla swojej ukochanej drużyny. Powinniśmy wspierać go na każdym kroku. Bardzo ciężko pracował, żeby znaleźć się tam gdzie jest teraz i widać jak dużo to dla niego znaczy. Uwielbiam oglądać taką radość i pasję na twarzach zawodników. W przedbiegach pokonują wszystkie wykreowane "cieszynki".

Z technicznego punktu widzenia Lambert świetnie wykończył akcję w najbardziej odpowiednim momencie. W pierwszej połowie graliśmy dobrze, ale w drugiej zostaliśmy przyparci i potrzebowaliśmy drugiej bramki. Nic dziwnego, że wpadł w taką ekstazę!

Autor: John Aldridge Dodano: 20.01.2015

Copyright © by LFC.pl 2004-18, design: Arik & Wieviór, development: Wieviór, CloudFlare Acceleration: ON

stat4u