Molby: Sterling do ataku!

W niedzielę chciałbym zobaczyć Daniela Sturridge'a na ławce, a młodego Sterlinga na szpicy. Wszyscy widzieliśmy jak w grudniu na Old Trafford, Raheem swoją szybkością i ustawianiem się sprawiał rywalom masę kłopotów. Sturridge jest naszym najlepszym napastnikiem, ale nie jest w formie.

Trudno zaliczyć udany powrót, jak było się tyle czasu po za grą. Widać, że absencja wpłynęła na jego występy i chyba po prostu zbyt mocno się stara. Chce być pod grą, gdy w rzeczywistości delikatnie hamuje nasze akcje. Szkoda, że ze Swansea trafił w słupek, z pewnością miałby dzięki temu większy komfort psychiczny.

Brendan Rodgers pokazał jakim jest elastycznym menedżerem. Jeżeli coś nie gra, nie waha się wprowadzić zmian. Ustawiłbym Sterlinga w ataku, za nim Adama Lallanę i Coutinho oraz z Joe Allenem i Jordanem Hendersonem w linii pomocy. Mamy problem na prawym wahadle, ponieważ Jordon Ibe jest kontuzjowany, a Lazar Markovic trochę zgubił formę. Lallana na tej pozycji się nie sprawdza, jest dobrym zawodnikiem, ale nie skrzydłowym.

Może to okazja dla Glena Johnsona. Wiem, że nie jest pierwszym wyborem przy ustalaniu składu, lecz grał już w wielu ważnych spotkaniach i wie jakie wiążą się z tym oczekiwania.

Autor: Jan Molby Dodano: 20.03.2015

Copyright © by LFC.pl 2004-18, design: Arik & Wieviór, development: Wieviór, CloudFlare Acceleration: ON

stat4u