Aldridge: Zasłużona czerwień Stevena

Co można powiedzieć o czerwonej kartce Stevena Gerrarda? Po pierwsze była całkowicie zasłużona. Za moich czasów czasami mogło ci się upiec, ale obecnie można tak robić. Zdecydowana czerwień. W zasadzie myślałem, że to Steven będzie poszkodowanym. Ander Herrera wykonał wślizg mijając się z piłką. Myślę, że Steven mógł postawić tam nogę, narazić się na delikatne uderzenie i spowodować, że to gracz United zostałby wyrzucony z boiska.

Zamiast tego nastąpiła chwila szaleństwa, która drogo kosztowała jego i kolegów z drużyny. Był zrujnowany schodząc z murawy i będąc zmuszonym oglądać drugą połowę w szatni.Jamie Carragher miał rację. Stevie widział, jak w pierwszej połowie Ander Herrera i Juan Mata swobodnie spacerują po boisku i powiedział sobie: ˆˆˆ„Tak nie będzie”. Jego pierwszy wślizg w Juana Matę był przepiękny i był czymś więcej, niż Liverpool zdołał zrobić przez pierwsze 45 minut, ale następnie popełnił błąd i poniósł konsekwencje.

Wie, że zawiódł swoje oczekiwania i oczekiwania kibiców. Jednak jeżeli jest w Liverpoolu jakiś piłkarz, któremu można wybaczyć takie zachowanie, to jest nim właśnie Steven Gerrard. Każdy krytykujący kapitana powinien pamiętać, ile zrobił dla klubu przez te wszystkie lata.

Następne trzy spotkania będzie oglądał z trybun, ale mam nadzieję, że w ostatnim miesiącu sezonu jego kariera na Anfield będzie miała taki finał na jaki zasługuje.

Autor: John Aldridge Dodano: 24.03.2015

Copyright © by LFC.pl 2004-18, design: Arik & Wieviór, development: Wieviór, CloudFlare Acceleration: ON

stat4u