Aldridge: Zagrozić United

Dajmy sobie spokój z tym zamieszaniem dotyczącym szpaleru na cześć Chelsea na Stamford Bridge. Jeżeli uda nam się wygrać ostatnie trzy spotkania to mamy szansę wślizgnąć się do Ligi Mistrzów. Pamiętam jak strzeliłem gola przeciwko Atletico Madryt, który zapewnił Barcelonie tytuł mistrzowski. Oddaliśmy hołd mistrzom przy 110 tysiącach ludzi. Następnie podczas meczu razem z Dalianem Atkinsonem obdarliśmy ich ze skóry. Wygraliśmy 3:1. Zdobyłem dwa gole a Dalian jednego.

To była jedna z najlepszych chwil w moim życiu. Absolutnie fantastyczne i w taki właśnie sposób Liverpool powinien potraktować szpaler dla Chelsea w niedzielę. Każdy ma swoją opinię na ten temat, ale starajmy się wykorzystać ich rozkojarzenie. Powalczmy z całych sił o czwarte miejsce. Jeżeli Manchester United pogubi punkty to, o ile wygramy nasze spotkania, możemy być świadkami jednego z najbardziej zaskakujących zakończeń sezonu w historii. United zmierzą się z Crystal Palace na wyjeździe co nie będzie kaszką z mleczkiem. Następnie potyczka z Arsenalem - nic nie trzeba dodawać. Ostatni mecz mają z Hull City, które będzie walczyło do ostatniej kropli krwi, aby pozostać w Premier League.

Nie zrozumcie mnie źle. Nadal nasz awans jest mało prawdopodobny, ale skoro jest szansa to dlaczego z niej nie skorzystać. Steven Gerrard byłby wniebowzięty, jeżeli udałoby się awansować do Ligi Mistrzów kosztem United. Dlatego właśnie mecz z Chelsea jest taki ważny. Pozytywny zwrot i następny Stambuł może zdarzyć się w najmniej oczekiwanym momencie.

Chłopcy muszą wziąć się w garść. W półfinale Pucharu Ligi mogliśmy się przekonać, że nie jesteśmy na straconej pozycji. Bez prawdziwego napastnika prawie z nimi wygraliśmy, zabrakło odrobiny szczęścia. Zdobycie trzech punktów z QPR było bardzo ważne. Prawie znowu zawaliliśmy mecz. Z całym szacunkiem dla rywali, ale widać dlaczego pewnie spadną z ligi. Nie prezentowali się dobrze. Przy stanie 1:0 Adam Lallana zmarnował świetną sytuację tak samo jak Raheem Sterling. Steven Gerrard zepsuł karnego, więc okazję na bramki mieliśmy. Mogliśmy wygrać nawet 5:1.

Autor: John Aldridge Dodano: 05.05.2015

Copyright © by LFC.pl 2004-18, design: Arik & Wieviór, development: Wieviór, CloudFlare Acceleration: ON

stat4u