Olympiakos

Olympiakos: Lemmens, Kostoulas, Kafes, Schurrer, Kapsis, Georgatos, Toure, , Mavrogenidis, Djordjevic, Konstantinou. Rezerwa - Anatolakis, Bulut, Castillo, Okkas, Pantos, Stoltidis, Yiannou

Liverpool: Carson, Riise, Hyypia, Medjani, Josemi, Garcia, Gerrard MBE (c), Hamann, Potter, Cisse, Crouch. Rezerwa - Alonso, Baros, Carragher, Dudek, Le Tallec, Morientes, Sissoko, Warnock, Whitbread, Zenden

Jeśli przybycie Petera Croucha na Anfield miało oznaczać zakończenie kariery Milana Barosa w Liverpoolu, to ktoś chyba zapomniał poinformować o tym czeskiego napastnika.

Podczas gdy Crouch był niezaprzeczalnie gwiazdą pierwszej części gry - tworząc dwie groźne okazje i wypracowywując gola Luisa Garcii w 31. minucie - Baros był najżywszym zawodnikiem drugiej połowy, trafiając do siatki dwukrotnie.

Liverpoolski numer '5', łączony przez media z odejściem do innej drużyny, wszedł na boisko przy stanie 1-1 po tym, jak wyrównał Rivaldo, jednakże swoją postawą nie dał szans Grekom na odwrócenie karty. Ponadto Czech wypracował świetną sytuację Morientesowi, i nagle prowadziliśmy aż 4-1.

Pod koniec meczu zrobiło się gorąco, gdy dwukrotnie Olympiakos uzyskiwał bramki z jedenastek, ale ostatecznie udało się przedłużyć serię przed-sezonowych zwycięstw.

Frekwencja: 10 000