CRY
Premiership
23.04.2005 16:00
1:0

Andy Johnson rozwiał aspiracje Czerwonych na osiągnięcie korzystnego rezultatu w spotkaniu z Crystal Palace. Gospodarze wygrali 1-0 stawiając Liverpool w ciężkiej sytuacji w kontekście walki o przyszłoroczną Ligę Mistrzów.

Pierwsza połowa nie była ciekawym widowiskiem, ale mimo tego gospodarze zadali w niej decydujący cios. W 33 minucie spotkania Johnson znalazł sposób na Dudka kierując piłkę obok bezradnie interweniującego polskiego bramkarza.

Pierwsza odsłona w wykonaniu The Reds była naprawdę godna pożałowania. Obrazowała to akcja Milana Barosa, kiedy w 44 minucie w dogodnej sytuacji Czech po prostu nie trafił w piłkę z bliskiej odległości.

W drugiej połowie Czerwoni niewiele poprawili w swojej grze. Najbliższy bramki był Gerrard, ale Kiraly był tego dnia bardzo dobrze dysponowany.

Po tym meczu Liverpool wciąż musi desperacko szukać punktów w walce o 4 miejsce.

Liverpool: Dudek, Carragher, Hyypia, Pellegrino, Traore, Gerrard, Le Tallec, Welsh, Finnan, Baros, Morientes

Rezerwowi: Biscan, Carson, Cisse, Potter, Riise