Beresford, Foley, Coyne, Heikkinen, Underwood, Edwards, Nicholls, Robinson, Brkovic, Howard, Vine.
Rezerwa - Morgan, Brill, Barnett, Feenet, Showunmi

Carson, Riise, Carragher, Hyypia, Finnan, Kewell, Alonso, Sissoko, Gerrard (c), Cisse, Crouch.
Rezerwa - Hamann, Kromkamp, Reina, Sinama Pongolle, Warnock

Był to kolejny mecz z serii 'wielkich powrotów Liverpoolu do gry'. Czerwoni przegrywali już 1-3 przy Kenilworth Road, ale ostatecznie podnieśli się z ringu, by triumfować 5-3.

Wydawało się, że nadzieje Liverpoolu po trzeciej bramce Nichollsa zostały pogrzebane, ale w cudowny sposób goście odpowiedzieli za sprawą Pongolle'a i Alonso.

W zespole Liverpoolu w tym sezonie szanse debiutu otrzymał wreszcie Scott Carson.

Czerwoni wyszli na prowadzenie w 15 minucie za sprawą Gerrarda, jednak w późniejszym okresie ku zdziwieniu wszystkich Carson trzykrotnie musiał wyciągać piłkę z siatki.

Liverpool miał jednak w swoich szeregach Sinamę i Xabiego, którzy zdobyli po 2 bramki.

Szczególnej uwagi był strzał Hiszpana z własnej połowy, który przypieczętował triumf gości.

Sędzia: M Clattenburg
Frekwencja: 10 170